TIP – Stakujte 15 dní tieto kryptomeny na Binance s úrokom až 42,79% p.a.!

2

Burza Binance dnes spustila ďalšie kolo high-yield stakovania. Na Earn platforme (návod na používanie) v sekcii locked staking teraz nájdete päť nových kryptomien, za ktoré burza ponúka úroky cca 40% p.a. Stačí, ak si ich na 15 dní uzamknete.

Vaše coiny následne môžu využiť obchodníci na margin trading. Vy však máte záruku, že neprerobíte a na konci 15-dňovej periódy sa vaše coiny zase objavia vo fiat/spot peňaženke. A vďaka úročeniu ich bude viac.

Na Binance Locked Staking platforme nájdete päť nových coinov:

  • Ramp RAMP – úrok 24,7%
  • Origin protocol OGN – úrok 21,49%
  • Solana SOL – Úrok 34,49%
  • Oasis Network ROSE – 37,49%
  • Harmony ONE – 42,79%

Prejsť na Binance Earn

Okrem týchto piatich kryptomien tam nájdete desiatky ďalších coinov, ktoré je teraz možné stakovať za obrovský úrok. Tak využite príležitosť a rozmnožte svoje kryptomeny viac menej bez rizika.

Ak nemáte účet na burze Binance, vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Návod na používanie Binance Earn platformy nájdete tu.

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.