5 miest_jedlo_kava_slovensko_adopcia_btc

Vynímajúc mining, trading alebo iné manipulácie s kryptomenami je základom ich vzniku to, aby fungovali ako nezávislé platidlo. Oficiálne nie sú menou, avšak ich adaptácia je rozbehnutá a mnohé podniky a inštitúcie sa snažia prilákať zákazníkov aj tým, že prijímajú platbu kryptomenami. V Českej republike je miest, kde je možné platiť kryptom až 5-krát viac ako na Slovensku. Pozrime sa na 5 tipov, kde sa na Slovensku dokážete za kryptomeny najesť alebo si dať kávičku.

Funki Punki – Srdcom palacinka (Bratislava)

Kto by nemal rád sladké palacinky? Vo Funki Punki môžete zaplatiť pomocou Bitcoinu, Litecoinu a Dashu. FUNKI PUNKI ponúka sladké aj slané palacinky. Všetky palacinky majú navyše v ponuke aj ako bezlepkové. Tri druhy cesta a 20 druhov plniek naplní očakávania aj najnáročnejšieho zákazníka. Osviežiť sa môžete pivkom Frambor z malého českého pivovaru alebo slovenským vínom Iršai Oliver.

Re:fresh restaurant (Bratislava)

Táto výborná reštaurácia na Ventúrskej 5 ponúka každý pracovný deň dve nové zaujímavé jedlá, k tomu dve jedlá z týždennej ponuky a dva burgre mesiaca, do 15:00 za super cenu s polievkou a s možnosťou donášky až k vám! Vždy pestrý výber pre vegánov aj mäsožravcov. Navyše, viete všetko zaplatiť pomocou Bitcoinu, Litecoinu či dokonca Monera.

Pizza Calabria (Levice)

V mestečku Levice na ulici Červenej armády 24 nájdete Pizzériu Calabria, ktorá ponúka pravú taliansku pizzu so špeciálnou receptúrou práve z oblasti Calabria v Taliansku. Špecializujú sa na rozvoz a okrem výrobnej pizze vedia priviezť aj pravé talianske cestoviny Barilla. Pri donáške viete zaplatiť pomocou Bitcoinu (pravdepodobne LN), Litecoinu, Etherea a Monera.

Reštaurácia Impress (Lehota pod Vtáčnikom)

Táto reštaurácia je ideálne miesto na usporiadanie rodinných osláv, svadieb a firemných akcií. K dispozícii je zaistenie kompletného cateringu a ponúkajú poctivú domácu kuchyňu. Prekvapením však je, že prijímajú okrem Bitcoinu ďalších 40 druhov kryptomien. Nájdete ich na Partizánskej 211 v Lehote pod Vtáčnikom.

M&M Cofee Bar (Prešov)

Tento bar by mal navštíviť sem-tam každý nadšenec kryptomien. Okrem toho, že prijímajú platby pomocou Bitcoinu a Litecoinu, je najzaujímavejšie to, že priamo majitelia sú veľkí nadšenci do kryptomien. Organizujú aj rôzne prednášky na zaujímavé témy zo sveta kryptomien. Okrem toho ponúkajú výborné alko/nealko drinky, kávu Bristot a v neposlednom rade krásny interiér so zrkadlovým stropom. Nájdete ich na Plzenskej 2 v Prešove.

Nabudúce vyberieme 5 zaujímavých miest na potešenie žalúdka v srdci Prahy ?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance