Stratili ste dôveru v XRP? Tieto udalosti dokazujú, že Ripple stále patrí medzi top platobné systémy

1

Ripple je kontroverzný token už od svojho začiatku. Má mnoho odporcov, ale nájdu sa aj skalní fanúšikovia. Pri Ripple existujú 2 pomerne protichodné veci. Prvou je, že uzatvárajú veľké partnerstvá s veľkými bankami a spoločnosťami. To druhé je, že cena tokenu XRP tomu veľmi neodpovedá a posledné roky neustále klesá.

Koniec alebo nový začiatok?

Veľa ľudí v krypto komunite celý projektu okolo Ripple pomaly ale iste odpisuje a posiela ku dnu. Niet sa čo čudovať – cena XRP na tom nieje práve najlepšie. Niektorí ľudia však stále veria, že Ripple je stále na ceste k tomu, aby sa stal jedným z najúspešnejších globálnych platobných riešení. Ripple je známy pre jeho veľkú komunitu, veľké partnerstvá a niekoľko významných udalostí.

Mohlo by vás zaujímať: Ktorá kryptomena je medzi investormi najobľúbenejšia? Výsledok vás (ne)prekvapí!

XRP Token

Samostatnou kapitolou je token XRP. Ten čelí posledné roky veľkej kritike analytikov a v podstate aj celej komunity. Je síce pravda, že trh s kryptomenami viac trpí, než prosperuje, no XRP stále upadá bez nejakej snahy o významnejší rast.

Mohlo by vás zaujímať: Francúzsko o krok bližšie k digitálnemu euru – Čo nám tento prelomový krok prinesie?

XRP sa však stále nachádza v rebríčku kryptomien na popredných priečkach. Existuje veľa vecí týkajúcich sa Ripple, o ktorých sa dá hádať a polemizovať. V tomto článku sa však nebudeme baviť o cenovej analýze tohto tokenu, ale o najnovších partnerstvách a udalostiach, ktoré umožnili Ripple to, aby si udržal svoju pozíciu jedného z najlepších platobných riešení v krypto priestore.

Veľké partnerstvá

Spoločnosť Ripple v júni 2019 oznámila strategické partnerstvo so spoločnosťou MoneyGram, ktoré umožní prevod peňazí prostredníctvom pákového efektu XRP pri devízovom vyrovnaní v rámci cezhraničného platobného procesu MoneyGram.

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite si 3 dôvody, prečo kríza pomôže Bitcoinu dobyť svet!

Tento rok plánuje španielska banka Santander rozšíriť medzinárodný platobný systém One Pay FX s podporou Ripplu.

Spoločnosť Ripple v marci oznámila venovanie sumy 200 000 dolárov dvom neziskovým organizáciám – nadácii Silicon Valley Community Foundation a spoločenstvu Tipping Point v boji proti koronavírusu v Spojených štátoch. Tieto a mnohé ďalšie udalosti ukazujú, ako spoločnosť Ripple stále dominuje. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Ripple je cieľom stať sa do roku 2025 Amazonom v krypto svete. Toto vyjadrenie je pomerne odvážne, a preto nám ostáva len čakať, či sa tieto slová aj reálne naplnia.

Ripple sa stále vyvíja a má čo robiť, aby pokračoval vo svojej snahe poskytovať rýchly, ľahký a veľmi lacný cezhraničný platobný systém. Súčasná svetová kríza môže kryptomenám uškodiť, no zatiaľ sa zdá, že po prvotnej vlne paniky sa investori opäť vracajú medzi kryptomeny.

Čo čítať ďalej?

Bitcoin sa ešte pozrie na dno! Skúsený trader zverejnil analýzu, ktorá mnohých nepotešila

Zdroj:
zycrypto.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
gerf654sgarf564

Radsej ako XRP si kupim fiat Venezuely.