[Správy] Od masovej adopcie blockchain platieb nás delí 3 až 5 rokov • Máličko z iného súdka: Prvé selfie z Marsu…

Novinky Technológia blockchainu
Technológia blockchainu. Zdroj: Shutterstock.com/Production Perig
BITmarkets BITmarkets

Od masovej adopcie blockchain platieb nás delí 3 až 5 rokov • Máličko z iného súdka: Prvé selfie z Marsu • Z Bieleho domu prichádza dobrá správa pre Bitcoin • Máme tu prvú svetovú investičnú banku založenú na blockchaine

Od masovej adopcie blockchain platieb nás delí 3 až 5 rokov

Keď Stephen Pair, CEO platformy BitPay, hovoril o dôvodoch, ktoré stoja za súčasnou hodnotou Bitcoinu v porovnaní s historickými cenami, povedal novinárom:

“Veľmi veľkou súčasťou ceny Bitcoinu je určite špekulácia. Je to investor, ktorý špekuluje o budúcom používaní a prijatí tejto technológie. Som si istý, že len malou súčasťou tejto ceny je skutočná užitočnosť. “

Na otázku týkajúcu sa použitia kryptomien v denných transakciách Pair povedal, že očakáva, že toto prijatie sa uskutoční v masovom meradle za menej ako pol dekády. Pritom uviedol, že o 3 až 5 rokov budete môcť ísť do reštaurácie, maloobchodnej prevádzky a očakávať, že táto prevádzka bude akceptovať platbu v kryptomenách. Viac sa dočítate tu: https://altcointoday.com/ (v AJ)

Máličko z iného súdka: Prvé selfie z Marsu

Misia NASA – InSigh – sa na začiatku mesiaca dotkla povrchu červenej planéty a teraz oznámila svoj príchod do svojho nového domova vyslaním selfie. Toto je prvý úplný Selfie NASA InSight na Marse. Zobrazuje solárne panely a palubu. Na vrchu paluby sú vedecké prístroje, snímače počasia a anténa UHF. Selfie bolo zložené z 11 snímok, ktoré boli nasnímané kamerou umiestnenou na ramene prístroja. Viac sa dočítate tu: https://altcointoday.com/ (v AJ)

Z Bieleho domu prichádza dobrá správa pre Bitcoin

Prezident USA Donald J. Trump oznámil, že bude menovať Micka Mulvaneya ako nového personálneho šéfa Bieleho domu.

Mick je známy podporovateľ Bitcoinu a blockchainu a je hlavným predsedom skupiny Blockchain Caucus – soundboardu pre blockchain technológiu a virtuálne meny. Mulvaney povedal:

“Blockchain technológia má potenciál pretvoriť odvetvie finančných služieb, americkú ekonomiku a poskytovanie vládnych služieb. Som hrdý na to, že som sa zapojil do tejto iniciatívy.”

Mulvaney je ďalším menovaným prezidenta Trumpa, ktorý má pozitívny postoj k rozvoju odvetvia kryptomien. V septembri prezident vymenoval Elada Roismana za komisára SEC. Roisman už predtým požadoval predpisy, ktoré by zaobchádzali s krypto priemyslom spravodlivým a transparentným spôsobom, poskytujúc trhom a investorom transparentnosť a istotu. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v AJ)

Máme tu prvú svetovú investičnú banku založenú na blockchaine

Spoločnosť CGCX.io podporuje technickú inováciu tým, že ponúka kryptomenovú platformu s univerzálnym rozsahom služieb pre všetkých účastníkov. Spoločnosť má sídlo v Singapure a ich nedávno uzavretá ICO získala 32,5 milióna dolárov. S aktuálnym denným objemom obchodovania vo výške 10 miliónov dolárov má spoločnosť solídny finančný základ pre novú špirálu vývoja.

Expertná bohatá synergia úspešných aktérov v odvetví sa zameriava na vytvorenie investičnej banky založenej na blockchaine. Banka bude mať špecializovanú divíziu na riešenie operácií typu krypto, blockchain a iných digitálnych služieb. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Anandh Swami:

“Na rozdiel od väčšiny burzových obchodov, ktoré ponúkajú iba obchodovanie s kryptomenami, spoločnosť CGCX.io sa v oblasti Distributed Ledger Technology odlišuje tým, že poskytuje päť platforiem, ktoré sa preniesli do jednej, a ponúkajú širokú škálu služieb zákazníkov.”

Viac sa dočítate tu: https://nulltx.com/ (v AJ)

Naše najnovšie video

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.