Trh s kryptomenami sa po prepadoch z konca minulého týždňa stabilizoval a dokonca sme zaznamenali mierny rast. Bitcoin za posledných 24 hodín spravil 3 % zisk, Ethereum je na tom ešte lepšie so 4 %, rovnako ako Binance coin (+4 %) a Bitcoin SV (+4,8 %).

Ako sme písali v dnešnom prehľade trhu, dôvodov na väčší rast Bitcoinu momentálne nie je veľa, no nejaké sa rysujú. Sľubne vyzerá napríklad plánované spustenie regulovaných Bitcoin futures na burze.

Podľa tohto grafu má Bitcoin momentálne dva hlavné scenáre. Podľa toho pozitívnejšieho by sme mohli ešte pred koncom mesiaca preraziť súčasný downtrend a otestovať tohtoročné maximum. Druhý scenár ukazuje menej pozitívny, no možno trochu pravdepodobnejší vývoj ceny BTC.

, [SPRÁVY] Kryptomeny stúpajú – Japonský gigant spúšťa krypto-burzu – Dozvieme sa, kto je Satoshi Nakamoto?

Celý prehľad trhu si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

Satoshi Nakamoto konečne odhalený? Pravdepodobne iba ďalší pokus o získanie publicity

V poslednej dobe sme si tak nejak zvykli, že tu máme fejkového Satoshiho Craiga Wrighta a to nám tak nejak stačí. Viac ich nepotrebujeme a ten originálny je buď mŕtvy, alebo nechce byť odhalený. Inak by sa už dávno ukázal.

To však nezastavilo ľudí, aby zo Satoshiho mena profitovali a z času načas sa objaví oznámenie o chystanom odhalení identity zakladateľa Bitcoinu. Toto najnovšie však má niečo do seba. Ak chcete viac, prečítajte si tento článok na stránke ccn.com (v EN).

Japonský retailový gigant práve otvoril vlastnú kryptoburzu

Asi najdôležitejšou správou tohto týždňa sa stáva jednoznačne Rekuten, resp. nová japonská kryptoburza, ktorú spustil. Rakuten, najväčší e-commerce gigant v krajine  (akási japonská Alza), ročne obslúži viac než 1,3 miliardy zákazníkov po celom svete.

Keď táto spoločnosť v lete minulého roka kúpila kryptomenovú burzu s licenciou, hneď bolo jasné, že má niečo za lubom. Vstup tohto retailového giganta do kryptomenového biznisu je ďalší fundament s dlhodobým pozitívnym efektom na kryptoekonomiku.

Viac info si môžete prečítať na stránke bitcoinist.com (v EN).

Čo ďalej? Pozrite si toto zaujímavé video:

Chcete si zarobiť obchodovaním na burze?

Kurz Trader 2.0 je tu pre vás

Trader2.0 je unikátny kurz, ktorý na ČR a SR scéne nemá obdobu. Ako prvý vzdelávací modul v našich končinách sa okrem technickej analýzy zameriava aj na money management a psychológiu obchodovania.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

  • Viac než 26 hodín videí
  • +20 powerpoint prezentácií
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Skúšobné cvičenia
  • A veľa ďalšieho…

Viac informácií o kurze nájdete v tomto odkaze:

KLIK

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jozo Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
jozo
Guest
jozo

sedlacina…