[Správy] Krypto kapitalizácia sa zvýši na 80 biliónov USD • Coinbase pokračuje v expanzii…

BITmarkets BITmarkets

Krypto kapitalizácia sa za 15 rokov zvýši na 80 biliónov USD • Coinbase pokračuje v expanzii • Inštitucionálni investori volajú po bezpečných úložiskách Bitcoinu • Zlý prístup k internetu môže spomaliť rast kryptomien v Afrike • Ženy mileniálky investujú málo do kryptomien

Krypto kapitalizácia sa za 15 rokov zvýši na 80 biliónov USD

Bitcoinový býk, Tim Draper, predpovedal, že trhová kapitalizácia kryptomien sa v nadchádzajúcom desaťročí zvýši štyristokrát. Draper porovnáva súčasný stav trhu s kryptomenami so začiatkom internetu. Varoval však, že ceny Bitcoinu a iných kryptomien budú musieť pred nárastom najskôr klesnúť. Miliardárový investor vyhlásil:

Internet začal rovnakým spôsobom, prešiel veľkými vlnami a potom sa nejako zrútil, potom nasledovala ďalšia koncentrovaná vlna, ale oveľa väčšia a myslím, že to bude rovnaké.”

Draper tiež uviedol, že cena Bitcoinu a ďalších kryptomien dosiahla v minulom roku rekordné maximá kvôli nevedomosti ľudí.

Viac sa dočítate tu: https://www.ccn.com/ (v EN)

Coinbase pokračuje v expanzii

Preklenutie priepasti medzi tradičnými finančnými prostriedkami a kryptomenami zostáva jednou z najväčších prekážok, ktorú je ešte potrebné prekonať. Pre Coinbase môže byť vytvorenie pobočky v New Yorku prvým krokom v tomto smere. V štáte New York sídli NYDFS, riadiaci orgán vydávajúci BitLicense v Spojených štátoch. Tiež sa považuje za hlavný rozbočovač pre inštitucionálnych investorov so záujmom o blockchain a kryptomeny. Vytvorenie miestnej základne uľahčuje uspokojenie tejto novej skupiny potenciálnych zákazníkov.

Viac sa dočítate tu: https://www.livebitcoinnews.com/ (v EN)

Inštitucionálni investori volajú po bezpečných úložiskách Bitcoinu

Väčšina ľudí bude súhlasiť s tým, že Bitcoin v súčasnom stave nie je príliš priateľský k spotrebiteľom. Konkrétnejšie, používanie BTC môže byť stále problematické a ťažkopádne. Riešenie týchto problémov si vyžaduje, aby boli vytvorené nové riešenia. Bežní používatelia majú na výber veľa softvérových a hardvérových peňaženiek.

Inštitucionálni investori však v tomto ohľade požadujú iný prístup. Väčšina obchodníkov má finančné prostriedky uložené pod svojím menom. Táto situácia je iná, pokiaľ ide o kryptomeny. Inštitucionálni investori preto hľadajú väčšie záruky, ako sú bežne v súčasnosti k dispozícii. Okrem toho uprednostňujú, aby digitálne aktíva držala tretia strana.

Viac sa dočítate tu: https://www.livebitcoinnews.com/ (v EN)

Zlý prístup k internetu môže spomaliť rast kryptomien v Afrike

Afrika je často chválená ako veľká vec, pokiaľ ide o adopciu a vývoj v oblasti kryptomien. Mohol by však slabý prístup k internetu spomaľovať pokrok? V posledných rokoch rástol kryptomenový ekosystém rýchlo len v niekoľkých afrických krajinách, akými sú Keňa, Ghana, Uganda, Nigéria, Južná Afrika a Zimbabwe.

Nová správa Medzinárodnej telekomunikačnej únie však ukazuje, že africké vlády majú čo robiť, aby zabezpečili, že kontinent bude profitovať zo štvrtej priemyselnej revolúcie”. Rozsah infraštruktúry, ktorá sa musí vybudovať alebo modernizovať je obrovská – ITU odhaduje, že prepojenie ďalšej 1,5 miliardy ľudí bude stáť 450 miliárd dolárov. Africké vlády však investujú do tejto technológie takmer trikrát menej ako celosvetový priemer.

Viac sa dočítate tu: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Prieskum: Ženy mileniálky investujú málo do kryptomien

Nová štúdia spoločnosti Circle ukazuje, že ženy mileniálky investujú do kryptomien polovicu v porovnaní s mužmi . Prieskum Gen Xers a Baby Boomers v USA zhromaždili odpovede od viac ako 3 000 mileniálov. Tie pokrývali také otázky, ako investície, súvisiace hodnotenie rizík a postoje k novým triedam aktív, akým je krypto.

Podľa prieskumu, 25 percent mileniálov uviedlo, že majú záujem o nákup digitálnych mien v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov, čo ich odlišuje od ostatných generácií o viac ako 10 percent. Z rodového hľadiska má 17 percent mužov v troch generáciách plány na nákup kryptomien, zatiaľ čo iba 8 percent žien má rovnaké plány.

Viac sa dočítate tu: https://cointelegraph.com/ (v EN)

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.