Predstavenie LIVE Kurzov Trading11 + SÚŤAŽ o ceny v hodnote 1000 €

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Obchodovanie s kryptomenami je veľmi náročné. Krátke obdobia prudkého rastu sa striedajú s dlhými korekciami a následnou konsolidáciou trhu, ktorá môže trvať aj niekoľko rokov. Správneho obchodníka však nezaujíma, či kryptomeny rastú alebo klesajú. Profesionálni traderi zarábajú na volatilite – teda na zmenách cien obchodovaných aktív v čase.

Kryptomeny sa vyznačujú veľkou volatilitou, čo pre traderov predstavuje skvelú šancu zarobiť peniaze, znásobiť svoje portfólio a dosiahnuť finančnú nezávislosť. So schopnosťou poraziť trh sa však nikto nenarodil. Za každým úspešným obchodníkom nájdete mesiace alebo aj roky tvrdej driny, štúdia, a to najmä aj v začiatkoch stratených peňazí.

Študovať sa oplatí

V tomto prípade skutočne platí, že najťažšie je začať. Obchodovanie si vyžaduje špecifický stav mysle a pohľad na svet, ktorý sa nedá len tak vyčítať z internetu. Práve s tým vám pomôže obchodný tím Trading11. V rámci osvety a budovania komunity sme sa rozhodli vytvoriť kurzy, ktoré vám priblížia svet obchodovania a naučia vás vytvárať konzistentné zisky na burze.

Kurzy sú zamerané prevažne na začiatočníkov a na ľudí, ktorí nevedia pravidelne zarábať na cenových pohyboch kryptomien. V súčasnosti u nás nájdete dva rôzne kurzy.

V čom sú LIVE Kurzy jedinečné?

 • Naše kurzy sa skladajú zo 7-8 lekcií, domácich úloh, diskusie v Telegramovej skupine a najmä to že, celý čas sa vám venujú profesionálni obchodníci, s ktorými sa môžete poradiť.
 • Všetky lekcie sú prednášané naživo. V prípade nejasností môžete prednášajúceho poprosiť, aby danú problematiku ešte raz vysvetlil.
 • Každá lekcia trvá 60-90 minút a v prípade, že sa na ňu nemôžete dostaviť, máte k dispozícii niekoľko ďalších termínov.
 • Každý kurz ponúka mesiac intenzívneho štúdia obchodovania a s trochou šťastia a šikovnosti budete mať po jeho skončení vašu investíciu späť – kurz si zarobí sám na seba!
 • Kúpou každého kurzu získate navyše členstvo Standard M – prístup k webu Trading11 na 30 dní.

Všetko o LIVE kurzoch nájdete tu

Obchodovanie Kryptomien 1.0

Tento kurz je postavený tak, aby sa ho mohol zúčastniť úplne každý. Absolvovaním siedmich lekcií sa naučíte toto:

 • Pochopíte, ako funguje trh a dostanete sa medzi top 5% obchodníkov, ktorí z burzy dokážu profitovať.
 • Nastavíte si myseľ na tvorenie ziskov a budete pripravení na všetko, čo vás môže stretnúť.
 • Vytvoríte si úspešnú obchodnú stratégiu, ktorá vám bude generovať pravidelné zisky.
 • Vstupy do obchodov (signály), ktoré ponúkajú prakticky všetky privátne skupiny, sú len 20% úspechu! Tento kurz vám dá zvyšných 80%.

Všetko o kurze Obchodovanie Kryptomien 1.0 nájdete tu

Price Action

Na Price Action kurze sa od vás očakáva, že už poznáte základné pojmy a v obchodovaní sa aspoň trochu vyznáte. Price Action je jednou z najjednoduchších, najpoužívanejších a najvýnosnejších obchodných stratégií, ktorá vám zabezpečí konzistentné zisky na burze. V tomto kurze sa naučíte:

 • Určiť budúci vývoj trhu na základe analýzy historických pohybov ceny a sledovania aktuálnych dát.
 • Čítať z čistého grafu, vyhodnotiť správny moment vstupu do trhu a následný výstup.
 • Používať ucelený obchodný štýl s konkrétnymi stratégiami, ktoré používame aj my a ktoré fungujú!
 • Zvýšiť úspešnosť svojich obchodov a vyťažiť z trhu maximum.

Všetko o kurze Price Action nájdete tu

Súťaž o kombo kurz + členstvá na Trading11

V sobotu sme na konci tohto článku vyhlásili súťaž o kombo v hodnote 550 €, v rámci ktorého získate oba spomínané kurzy a 3-mesačné členstvo na Trading11. Kvôli veľkému úspechu súťaže sme sa rozhodli predĺžiť ju o ďalšie tri dni a prihodíme ešte niečo navyše!

 1. Miesto – Jeden Kombo kurz v hodnote 550 €
 2. Miesto – Jedno členstvo Standard XL – prístup k Trading11 na 180 dní
 3. Miesto – Jedno členstvo Standard L – prístup k Trading11 na 90 dní
 4. Miesto – Tri členstvá Standard M – Prístup k Trading11 na 30 dní
 5. Miesto – Päť členstiev Standard TEST – Prístup k Trading11 na 5 dní

Ako sa zúčastniť?

Pokyny nájdete na konci tohto článku.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.