SPRÁVY – Koronavírus ako zámienka na vytvorenie krízy? – Bitcoin v červenej zone

0

Ekonomická kríza bola pripravená už dávno. Na Wall Street sa už niekoľko rokov hovorí, že je potrebné vyvolať globálnu krízu, akú sme ešte nezažili. Ako nástroj na vznik paniky a následných výpredajov na trhu mal poslúžiť koronavírus.

Na našom YouTube kanáli BitLink dnes vyšiel LIVE Trading. Mrknite naň, a ak ste tak ešte neurobili, prihláste sa na odber našich videí.

(článok pokračuje pod videom)

Koronavírus je zámienkou na vytvorenie globálnej krízy

Centrálny bankový systém v USA a najväčšie svetové banky už nejaký čas manipulujú s hospodárstvom. Dávnejšie sa tiež hovorí, že potrebujú vyvolať ekonomickú krízu gigantických rozmerov. Ako zámienka mal na to poslúžiť koronavírus.

Nedávna správa analytikov z Wall Street naznačuje, že americkí občania boli opäť zneužití a pomoc, ktorú dostanú od štátu, si aj tak zaplatia sami. Päť nevolených ľudí z Federálneho rezervného systému v New Yorku, JPMorgan Chase, Citigroup, Goldman Sachs a Morgan Stanley vytvorili bez dovolenia Američanom dlh v biliónoch dolárov.

Celý analýzu vyvolania krízy nájdete v tomto článku. (EN)

Litecoin uzatvára partnerstvo s legendárnou spoločnosťou

Bývalá gamingová legenda – spoločnosť Atari – sa nedávno rozhodla využiť výhody decentralizovaných technológií. Všetkých prekvapila predstavením dvoch nových ICO tokenov a Kryptomenového kasína. O deň neskôr navyše oznámila partnerstvo s kryptomenou Litecoin. Záujemcovia o novú VCS (Video Computer System – herná konzola) si ju budú môcť zakúpiť za LTC so zľavou. Uzavretie tohto partnerstva jasne poukazuje na fakt, že záujem o kryptomeny sa zvyšuje neskutočným tempom.

Možno ťa bude zaujímať: Vysoká škola tradingu – Produkt, ktorý ťa naučí úspešne obchodovať na burze

Takto bohatí zarábajú na kríze

Prvých dvadsať rokov tohto tisícročia je doslova preplnených krízami. Na začiatku milénia praskla dotcom bubble a poslala svet do špirály recesie. O osem rokov neskôr prišla finančná kríza, ktorú odpálilo prasknutie hypotekárnej bubliny v USA. Tretia kríza začala v tomto roku a ako rozbuška tentoraz poslúžila príroda. Koronavírus spôsobil uzavretie najväčších svetových ekonomických centier a nastala ďalšia celosvetová recesia. Bohatí sa toho okamžite chytili a krásne na tejto ťažkej situácii zarábajú. Miesto toho, aby centrálne banky pomohli ľudom v núdzi, tak ich zdierajú nekresťanskými úrokmi, ktoré im ponúkajú.

Celý článok nájdete na tomto odkaze.

Konflikt medzi Nemeckom a ECB ničí Euro

EUR/USD nie je len v krátkodobom, ale aj v dlhodobom bearish trende. Veľký pokles sa naštartoval ešte v prvej polovici roka 2018, po výhre krajne pravicovej a ľavicovej strany vo voľbách v Taliansku. Liga severu (po novom Liga), ktorá sa dostala do vlády a zároveň obsadila ministerské posty, je známa svojím proti európskym smerovaním. Euro na tento nie veľmi pozitívny fundament okamžite začalo reagovať. Od toho času je v dlhodobom bearish trende. Veľký šok pre toto aktívum priniesol koronavírus, ktorý dopomohol k poklesu na niekoľkoročné najnižšie hodnoty.

Celý článok nájdete na tomto odkaze.

Máte záujem o nezávislé spravodajstvo? Sledujte nás na facebooku a prihláste sa na odber notifikácií. Nenechajte si ujsť novinky zo sveta a z kryptomien!

Čo čítať ďalej?

Príbeh Veľkej hospodárskej krízy – Ako chamtivosť rozbila ekonomiku a začala Druhú Svetovú Vojnu

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre