[Správy] Jeden satoshi má vyššiu hodnotu ako niekoľko štátnych fiat mien • Zobudila sa ďalšia veľryba

0

Jeden satoshi má vyššiu hodnotu, ako niekoľko štátnych fiat mien • EOS svojím hlasovacím systémom podporuje centralizovanosť • Zobudila sa ďalšia veľryba, presunula až 2 500 BTC • Väčšina ľudí v kryptosvete ešte nezažila zmenu trendu z medvedieho na býčí • E*Trade začína byť spájané s kryptomenami • Kríza na obzore? Viacero znepokojujúcich grafov to potvrdzuje

Jeden satoshi má vyššiu hodnotu ako niekoľko štátnych fiat mien

Iba dnes sme vám priniesli článok o najmenšej jednotke Bitcoinu, 1 satoshim (SAT). Aj napriek tomu, že veľa kritikov sa do kryptomien a Bitcoinu stále navážajú, už teraz sa nedá poprieť, že si Bitcoin (a teda aj jeden satoshi) prerazil cestu do sveta. Teraz sa už nehovorí iba o nejakých „magických internetových peniazoch.“ Nepochybne sa už dá hovoriť o peniazoch. Veď keď sa pozrieme iba na hodnotu jedného satoshiho, tak už dnes má väčšiu hodnotu ako napríklad iránsky rial, vietnamský dong ale aj indonézska rupia. Jeden satoshi je konkrétne hodný 3,3 iránskej rialy, 1,8 vietnamského dongu alebo 1,1 indonézskej rupie.

Viac o tejto téme sa dozviete na nasledovnom linku: newsbtc.com

EOS svojím hlasovacím systémom podporuje centralizovanosť

Určite nejde o chcený efekt, avšak to, o čom sa v poslednej dobe hovorí v spojení s kryptomenou EOS sa začína javiť ako pravda. Weiss rating už stihlo znížiť hodnotenie kryptomeny EOS a ako jeden z hlavných dôvodov uviedlo práve extrémnu centralizovanosť celej siete. Z toho následne vyplýva aj iný problém. Tým by mala byť zraniteľnosť (voči hackom a iným nekalým praktikám).

Ak by ste chceli vedieť viac o tejto téme, tak kliknite na tento link: cryptoslate.com

Zobudila sa ďalšia veľryba, presunula až 2 500 BTC

Všetci dobre vieme, čo sa stane, keď veľryby začnú presúvať veľké počty Bitcoinov. A v posledných dňoch sa tak deje pomerne často. Iba včera mala jedna veľryba presunúť 2 500 Bitcoinov (takmer 20 miliónov amerických dolárov). To však nie je ani zďaleka všetko. V posledných dňoch sa totižto okrem tohto transferu stalo ešte niekoľko iných, rovnako veľkých a podstatných presunov Bitcoinu medzi rôznymi peňaženkami. Bolo napríklad presunutých 1 000 BTC z Bitfinexu do neznámej peňaženky, 1 004 BTC z bitFlyeru do neznámej peňaženky, 1 000 BTC z Bitstampu do neznámej peňaženky alebo 982 BTC z bitFlyeru do neznámej peňaženky. Okrem toho bolo ešte presunutých 725 BTC, 701 BTC alebo už práve spomenutých 2 500 BTC a to všetko iba v posledných pár dňoch.

Viac o presunoch veľrýb sa dozviete na tomto linku: dailyhodl.com

Väčšina ľudí v kryptosvete ešte nezažila zmenu trendu z medvedieho na býčí

Vyplýva to z jednoduchého prieskumu. Ten sa pýtal investorov, kedy začali s kryptomenami (kedy prvýkrát do kryptomien investovali). Väčšina z opýtaných sa o kryptomenách dozvedela počas bullrunu v roku 2017 (nečakane). Vtedy takisto aj väčšina z nich prvýkrát investovala. Odvtedy sa trend zmenil iba raz a z bull runu bol bear run. Tí, ktorí sa týmto downtrendom nedali odradiť a pri kryptomenách ostali, tak ešte nezažili opačnú zmenu trendu (z medvedieho trhu na býčí). Veľký počet investorov má tak pred sebou pravdepodobne ešte novú skúsenosť.

Viac o tejto téme sa dozviete, ak kliknete na tento odkaz: newsbtc.com

E*Trade začína byť spájané s kryptomenami

Začala spoločnosť E*Trade verejne reklamovať kryptomeny? Už sa tak zdá, že áno. Na Googli má hneď niekoľko platených reklám o svojich platformách a ich spojení s kryptomenami. Napríklad pri zadaní do Googlu „crypto trading“ jedna z prvých stránok je platená reklama práve E*Trade. Navyše, klebety o spojení E*Trade a kryptomien zosilnievajú, keď niekoľko neznámych zdrojov hlása, že platforma tvrdo pracuje na zabudovaní kryptomien do svojej ponuky.

Viac o tejto skvelej správe sa dozviete na nasledujúcom linku: ethereumworldnews.com

Kríza na obzore? Viacero znepokojujúcich grafov to potvrdzuje

Posledná správa nie je dnes priamo z kryptomenového sveta, avšak je s ním určite spojená. Ide totižto o predpoklad finančnej krízy poriadnych rozmerov, ktorá by sa pravdepodobne mala blížiť. Poukazuje na to hneď niekoľko grafov (ktoré všetky nájdete na linku nižšie). Situácia na finančných trhoch, neistota, agregátny dopyt, ale aj iné znepokojivé grafy naznačujú, že pomaly, ale žiaľ isto, smerujeme ku kríze.

Viac o tejto téme, ale aj spomínané grafy nájdete na tomto linku: seekingalpha.com

O našom skvelom týždni tradingu ste už počuli? Ak nie, tak nasledujúci link je pre vás ideálny: 

Týždeň tradingu – Landing Page

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre