Zakladateľ Morgan Creek predáva svoje Lambo za BTC…
Zakladateľ Morgan Creek predáva svoje Lambo za BTC… zdroj: https://www.shutterstock.com/cs/g/Justlight

Fyzické Bitcoin Futures odštartujú v Ázii už budúci mesiac • “Veľa áut, málo BTC “ – Zakladateľ Morgan Creek predáva svoje Lambo za BTC • Kryptoburzy upierajú svoj pohľad na Rusko, aj napriek sankciám • Maltská vláda je pod kritikou pre nečinnosť ohľadom kryptomien • Bitfinex integruje modul konektivity pre komerčné využitie

Fyzické Bitcoin Futures odštartujú v Ázii už budúci mesiac

Spoločnosť Live Bitcoin News uviedla, že NASDAQ potvrdil svoje plány na spustenie Bitcoin futures v roku 2019. Zatiaľ čo časová os ešte nie je známa, spoločnosť CoinFLEX iniciatívu podporuje. CoinFLEX je spoločnosť vo vlastníctve konzorcia, ktorého súčasťou sú Roger Ver a spoločnosť Trading Technologies International Inc.

Novú obchodnú jednotku so sídlom v Hongkongu bude na poste generálneho riaditeľa viesť Mark Lamb, spoluzakladateľ spoločnosti Coinfloor. Podľa Bloombergu bude burza už v budúcom mesiaci ponúkať fyzické futures kontrakty pre Bitcoin, Ethereum a Bitcoin Cash. Viac sa dočítate tu: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ)

“Veľa áut, málo BTC “- Zakladateľ Morgan Creek predáva svoje Lambo za BTC

Jason A. William, zakladateľ fondu na správu digitálnych aktív Morgan Creek Capital Management, ponúkol svoje Lamborghini na predaj. Ponuky v BTC sú akceptované. Na otázku, či by ho vedel dodať do Čile odpovedal, že za správne množstvo Bitcoinov ho dodá osobne.

V uplynulom roku zaznamenal Bitcoin pokles o približne 80 percent. Avšak mnohí experti sa domnievajú, že Bitcoin buď dosiahol dno, alebo je k nemu blízko. Ak je to pravda, môže to byť pre Williama veľmi dobrý obchod. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v AJ)

Redakcia odporúča: Gigafactory Tesla vznikne v Číne

Kryptoburzy upierajú svoj pohľad na Rusko, aj napriek sankciám

Sankcie zavedené západnými vládami voči Rusku, ako súčasť geopolitického zápasu, nie sú vždy účinné na nedostatočne regulované odvetvia. Ambiciózne podniky využívajú každú príležitosť na rozšírenie a diverzifikáciu. Zdá sa, že to je dôvod, prečo rastúci počet kryptobúrz zameriava svoju pozornosť na Rusko a jeho diaspóru.

Binance, najväčšia burza podľa denného objemu obchodovania, neobmedzila prístup k svojej platforme pre ruských používateľov. A práve u nich vidí veľký potenciál rastu.

Huobi, ktorá je štvrtou najväčšou kryptoburzou, už začala obchodovať v Rusku a spustila špecializovanú platformu Huobi Russia. Zabezpečuje 24-hodinovú podporu na internete v Rusku a call centrum. Ďalšou kryptoburzou, ktorá plánuje rozšírenie Ruska, je Kucoin. Ich internetová stránka už obsahuje aj ruskú verziu. Viac sa dočítate tu: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ)

Maltská vláda je pod kritikou pre nečinnosť ohľadom kryptomien

V roku 2018 sa stredomorský ostrov stal významným miestom pre mnohé kryptospoločnosti. Tie sa rozhodli presunúť svoje podniky na Maltu. Mnohé z týchto platforiem uvádzali ako dôvod pre tento krok nepriaznivé predpisy vo svojich predchádzajúcich miestach.

Maltskú vládu však nedávno zasiahla kritika lídra opozície Adriana Deliu o jej tichu a nečinnosti týkajúcej sa trhu s kryptomenami. Delia vyhlásil, že dlhotrvajúci kryptomenový medvedí trh je dôvodom na znepokojenie mnohých zainteresovaných strán. Vyjadril obavy z ticha vlády v tejto záležitosti, podľa ktorej by investori mali mať právo poznať vládnu pozíciu vzhľadom na stav trhu. Pre Deliu je vládne mlčanie v ostrom kontraste s tvrdením, že sa snaží, aby sa Malta stala globálnym blockchain ostrovom. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinist.com/ (v AJ)

Bitfinex integruje modul konektivity pre komerčné využitie

Podľa najnovšieho blogu na svojej oficiálnej internetovej stránke Bitfinex oficiálne uverejnil svoj najnovší systém konektivity inštitucionálnej triedy pre komerčné využitie. Tento systém bol zavedený v spolupráci so švajčiarskou spoločnosťou Market Synergy.

Špeciálne vytvorená sieť spoločnosti Market Synergy pomôže bráne BitFinexu “FIX Gateway” poskytnúť investorom prístup k populárnym kryptomenovým párom 24 hodín denne (24/7). Umožní tiež spoločnosti Bitfinex efektívne spravovať “co-location” služby pre svojich inštitucionálnych klientov. Viac sa dočítate tu: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v AJ)

Prečítajte si ďalej

5 klíčů k bohatství – odemknete jimi ty správné dveře (1. díl)

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance