[Správy] Bitcoin to dotiahne v najbližšom bullrune až na 30 000 dolárov • Spoločnosť Ripple sa bude musieť odlíšiť od tokenu Ripple

2

Bitcoin to dotiahne v najbližšom bullrune až na 30 000 dolárov • Poľská kryptomenová burza musela znenazdajky zavrieť • Spoločnosť Ripple sa bude musieť odlíšiť od tokenu Ripple • Talianske periodikum poriadne osočuje kryptomeny • Až 20 miliónov adries má aktuálne aspoň jeden dolár v Bitcoine • V Japonsku môže pribudnúť až 110 nových kryptomenových búrz

Bitcoin to dotiahne v najbližšom bullrune až na 30 000 dolárov

Nemyslím tým samozrejme to, čo sa aktuálne deje. Nikto netvrdí, že do týždňa je tu 30 000 dolárov za jeden Bitcoin. Avšak potom, čo bull run začne (niektorí si myslia, že už začal), tak sa bude určite útočiť minimálne na aktuálne ATH na hranici 20 000 dolárov. Mark Yusko zo spoločnosti Morgan Creek si však myslí, že tam neskončíme. Podľa neho sa aktuálne nachádzame v parabolickom raste, ktorý by mal končiť až okolo hranice 30 000 dolárov. Dokonca by sa tak malo stať najneskôr do konca tohto roka. Navyše, podľa jeho predikcií a výpočtov by mal takýto rast pokračovať až do roku 2021, kedy by jeden Bitcoin mohol stáť až 100 000 dolárov.

Ak si chcete prečítať viac o týchto smelých vyjadreniach, kliknite tu: bitcoinist.com

Poľská kryptomenová burza musela znenazdajky zavrieť

Burza BitMarket, ktorá patrí k tým najstarším kryptomenovým burzám z Poľska, včera veľmi nečakane skončila svoje pôsobenie v kryptomenovom svete. Problémom mal byť nedostatok likvidity. Ďalšie kroky tejto burzy sú zatiaľ nejasné, avšak pre používateľov to samozrejme nevyzerá veľmi ružovo. Objemy denných obchodov BitMarketu boli veľmi nízke (na hranici 850 tisíc dolárov). V porovnaní s top burzami tak ide určite o zanedbateľnú čiastku, avšak aj o tú niekto určite príde.

Viac o tejto negatívnej správe sa môžete dozvedieť na linku nižšie: cointelegraph.com

Ak chcete byť stále v strehu aj kvôli takýmto nepriaznivým správam, kliknite na náš Facebook alebo stránku kryptomagazin.sk.

Spoločnosť Ripple sa bude musieť odlíšiť od tokenu Ripple

Dúfam, že som vás teraz nejako neprekvapil, ale nie je Ripple ako Ripple. Ak ste to doteraz nevedeli, tak vrelo odporúčam pozrieť sa na túto tému, pretože medzi spoločnosťou Ripple a tokenom Ripple je naozaj veľký rozdiel. To si myslí aj investor Tony Vays, ktorý nedávno uviedol, že spoločnosť Ripple sa bude musieť odlíšiť od tokenu Ripple. Daný token má byť totižto úplne nepodstatný a nepoužiteľný, narozdiel od spoločnosti, ktorá to má pomerne dobre rozbehnuté. Ak sa však chce spoločnosť Ripple hýbať ďalej, bude sa musieť jasne odlíšiť od tokenu XRP.

Viac o tejto správe a vyjadreniach Tonyho Vaysa sa dozviete, ak kliknete na tento link: ambcrypto.com

Talianske periodikum poriadne osočuje kryptomeny

To, že to kryptomeny nemajú v mainstreame ľahké, vieme všetci už pomerne dlhú dobu. Potvrdzuje to aj počin talianskych novín La Repubblica, ktoré nedávno vyjadrili svoj postoj voči kryptomenám. A ten nebol vôbec pozitívny. Bitcoin a takmer všetky ostatné kryptomeny toto periodikum označilo za Ponzi schému. Desiatky a možno až stovky tisíc čitateľov týchto novín tak dostali „naservírované ako na podnose“ správy, ktoré zavádzajú a očierňujú kryptomeny. Zo strany tohto denníka preto ide o silnú manipuláciu. Kto za tým v skutočnosti stojí, je však aktuálne neznáme.

Viac o tejto správe sa môžete dočítať, ak kliknete na nasledujúci odkaz: newsbtc.com

Až 20 miliónov adries má aktuálne aspoň jeden dolár v Bitcoine

Miera adopcie rastie! Čísla predsa neklamú a aktuálne hovoria jasne. Až 20 miliónov adries má na svojom konte Bitcoin v hodnote aspoň jedného dolára. Po veľmi slabom a biednom roku 2018, kedy miera adopcie veľmi spomalila (rovnako ako takmer všetko ostatné), rok 2019 priniesol do kryptomenového sveta nový dych. A to nielen pri náraste ceny. Viditeľné je to napríklad aj pri počte denných transakcií, ktorý z minuloročných 200 000 narástol aktuálne až na 350 000. Rovnako však aj rastie počet peňaženiek, v ktorých sa nachádza aspoň malinká časť Bitcoinu.

Viac o tejto správe sa dočítate po kliknutí na tento link: ambcrypto.com

V Japonsku môže pribudnúť až 110 nových kryptomenových búrz

Naozaj ide o prehnané a veľké číslo aj na túto ázijskú krajinu. Avšak faktom ostáva, že po G20 summite sa veci pohli v Japonsku tým správnym smerom a to je hneď vidieť. V júni sa malo totižto prihlásiť až 110 záujemcov o spustenie nových kryptomenových búrz v tejto krajine. Tí sa mali hlásiť regulátorovi FSA (Financial Services Agency), ktorý má celý tento sektor pod palcom. Záujem mal byť podporený najmä G20 summitom, ktorého výsledky umožnili v „Krajine vychádzajúceho slnka“ implementovať zmeny spojené s kryptoburzami.

Ak vás táto správa zaujíma viac, pozrite sa napríklad na nasledujúci odkaz: news.bitcoin.com

Čo čítať ďalej?

SEC si nevie rady s reguláciou kryptomenových služieb – Pomôcť môže Bakkt či Fidelity

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
axell

V podstate povedal že Ripple token je podvod a ja súhlasím už dávno. Hlavný fakt je, že XRP ani len nespĺňa základné parametre cryptomeny a teda nie je kryptomenou. Je absolútne centralizovaná, väčšina tokenov je vo vlastníctve majiteľov a zakladateľov. Stroj na peniaze za účasti ľudí ktorí im prispievajú na tučný dôchodok. Nikdy som túto menu nebral preto do úvahy a ani penny by som do nevložil to tohto súkromného podniku.

tepstra

nieco si o tom nastuduj skor nez sa tu strapnis…Aj tak sa mi najviac paci ako sa vsade pise aky je ten BTC skvely uchovavatel hodnoty ze ho treba drzat a verit skvelej myslienke a v konecnom dosledku sa kazdy snazi s nim len obchodovat…o com teda su cele kryptomeny v sucasnosti ? myslienka je dobra, ale treba dorast a to tak skoro veru nebude…