Spoločnosť OmiseGo zverejnila zdrojový kód svojej peňaženky.
Spoločnosť OmiseGo zverejnila zdrojový kód svojej peňaženky. Zdroj: shutterstock.com/IraLichi

Spoločnosť OmiseGo (OMG) urobila ďalší krok k rozšíreniu svojho ekosystému. Pristúpila k zverejneniu zdrojového kódu svojej peňaženky, čím poskytne užívateľom možnosť jej testovania.

Na vlastný blockchain si OmiseGO ešte počká

Produktový manažér Jeremy Lam poznamenal:

 “Ako sme už uviedli, technológia blockchain ešte nie je nastavená. Jej plnú integráciu do siete OMG Network, a tým pádom aj cestu k decentralizácii, zavedieme v blízkej budúcnosti.”

Zdrojový kód je k dispozícii na GitHub stránke OmiseGo a obsahuje aj software development kit, čiže súbor nástrojov pre vývoj softvéru. Ten je použiteľný pre vývojárov iOS, Android a Ruby. Pôvodne bolo uvedenie peňaženky ohlásené na prvý kvartál tohto roku, developeri tejto kryptomeny však upozorňujú, že používanie aktuálnej verzie je len na vlastnú zodpovednosť.

Finálna verzia by už mala umožniť používateľom obchodovať fiat meny, kryptomeny, platobné i darčekové karty za iné digitálne aktíva na decentralizovanej burze OmiseGo.

Za tri týždne nárast o 152%

Jeden z hlavných prísľubov spoločnosti OmiseGo je okrem iného aj snaha zvládnuť vyšší počet transakcií na Ethereum blockchaine. Zdá sa, že tento prísľub spolu s vyššie uvedenou správou sa pomaly odráža aj na cene OmiseGO. Tá sa pomaly približuje k svojmu januárovému ATH (all time high – doposiaľ najvyššia cena), ktorá bola cez 27 dolárov. Aktuálne sa táto kryptomena obchoduje za necelých 20 dolárov, pričom od 6. februára zaznamenala krásny 152 % nárast.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek zvončekom vľavo dole. Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
cryptovest.com 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance