Spoločnosť FundStrat to vidí jasne – ETH dosiahne hodnotu 10 000 USD ešte tento rok!

0

Pozornosť kryptosveta sa upriamuje na Ethereum! ETH získava po dosiahnutí nového historického maxima 2780 dolárov veľmi dobrý predpoklad na tento rok a to dosiahnutie hodnoty 10 000 dolárov. Aktuálna historicky najvyššia hodnota ceny ETH až 3 – násobne prevyšuje odhad, ktorý predpovedala spoločnosť FundStrat

Cena Etherea ku dnešnému dňu vzrástla o približne 40%. V porovnaní s 5% poklesom Bitcoinu (BTC) môže byť súboj Ethereum vs. Bitcoin naozaj zaujímavý. Opäť sa môžeme pozrieť aj na odporúčanie spoločnosti FundStrat, ktorá tento výsledok predpovedala ešte v apríli 2020.

Výskumná správa obsahuje zaujímavé predpoklady

Spomínaná spoločnosť FundStrat zverejnila tento týždeň výskumnú správu, súčasťou ktorej boli tieto zaujímavé informácie :

  • Ethereum zažíva v poslednom období naozaj oslnivé výsledky, dôkazom čoho je aj trhová kapitalizácia, ktorá dosiahla hodnotu približne 30% trhovej kapitalizácie Bitcoinu.

ETH vs. BTC

Trhová kapitalizácia ETH vs. BTC

  • Pozornosť „kryptosveta“ sa čoraz viac sústredí na Ethereum a iné decentralizované segmenty.

DEFI market cap

Trhová kapitalizácia DEFI projektov

  • FundStrat predpovedá obrovský rast ETH najmä vďaka vývoju nových aplikácií, ktorých rozsah za posledný rok výrazne vzrástol.
  • Novovznikajúce aplikácie však generujú až 3x vyššie poplatky v porovnaní s Bitcoinom, ktorý sa aktuálne obchoduje za 3x vyššiu trhovú kapitalizáciu.
  • FundStrat taktiež očakáva, že hodnota Bitcoinu dosiahne 100 000 USD ešte tento rok a celková trhová kapitalizácia dosiahne 5 biliónov USD.

ANALÝZA – Kryptomena, ktorá o pár rokov predbehne Bitcoin, práve začína ďalší bullrun

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.