ŠPEKULUJEME – Predviedol Bitcoin víkendového Barta?

0

Dnes pred obedom sme vás informovali o názore experta ktorý tvrdí, že ak Bitcoin uzavrie weekly sviecu pod 6800 – 6900 $, odštartuje to ďalšie výpredaje. Počas dňa to vyzeralo všelijako, no aktuálne sme už zase nad 7000 $ a vyzerá to skôr tak, že Bitcoin predviedol ukážkového víkendového Barta.


Bart pattern je vo svete kryptomien veľmi známy a väčšinou naznačuje, že niekto manipuluje trhom. Je charakterizovaný silným pohybom, no o niekoľko dní príde otočka a Bitcoin sa rýchlo vráti na predchádzajúcu úroveň. Viac o Bartovi nájdete tu:

(článok pokračuje pod odkazom)

Bart pattern – co to je a nastal čas jej brát vážně?


Tak, a tu máme graf. Bitcoin nakoniec svoj rast zastavil priamo na strednedobej klesajúcej trendline, ktorá sa tiahne od tohtoročného high. Bitcoin teda aktuálne zase bojuje s downtrendom a jeho prekonanie by mu mohlo otvoriť cestu k vyšším úrovniam.

1h BTC/USD - Gemini
1h BTC/USD – Gemini

Twitter a Tradingview – ktoré profily sa oplatí sledovať?

Ak dnes nakoniec uzavrieme nad 7-tisícovou hranicou, bude to rozhodne bullish signál, no stále treba pamätať, že Bitcoin je naviazaný na akciové indexy a tie majú za sebou najlepší týždeň od roku 1974. Po takom výkone je dosť možné, že v pondelok otvoria v strate a tá by sa počas týždňa mohla ešte prehĺbiť.

Bitcoin teda čaká veľmi náročný týždeň. A vy? Vy si užite Veľkonočný pondelok a príliš sa neopite, aby vám neušiel nejaký veľký pohyb!

Sorry, there are no polls available at the moment.

Hash rate Bitcoinu neustále rastie – Čo to pre BTC znamená, a aká je budúcnosť?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre