kukátko watch sledovať pozor analýza trading11

Dnešný článok bude najmä o tipoch a trikoch, o množstve informácií o burzách, platformách, ale aj o vplyvných ľuďoch v kryptomenovom svete. Pripravili sme pre vás zaujímavý zoznam ľudí, profilov a rôznych kanálov, ktoré je určite fajn sledovať.

Twitter – kľúč k informáciám v kryptomenovom svete

Na začiatok treba povedať, že Twitter je ohľadom kryptomien suverénne najpoužívanejšia a najlepšia sociálna sieť. Správy z tohto sektora sa tam objavujú stále a vcelku rýchlo, pretože mnohokrát idú priamo z hlavného zdroja informácií. Práve preto by ste všetci mali mať Twitter účet, na ktorom budete sledovať nasledujúce profily.

Ak vás zaujíma najmä trading a obchodovanie, mali by ste sledovať napríklad: MagicPoopCannon (edukačné posty + vlastný tradingview profil), Crypto_rand, Luke Martin, Cred (rieši najmä základy tradingu), TheChartGuys (skvelé video analýzy), Crypto_Brahma, tehMoonwalkeR (grafy + špeciálne rubriky) alebo CryptoChoe (výborný Elliot wave trader).

Ak by ste chceli najmä informácie a novinky, tak medzi slušné profily patria: Crypto Daily, Altcoin Buzz, Julian Hosp (autor a spisovateľ o kryptomenách), Crypto Cartel (môže sa zdať jeho profil trochu kontroverzný), Whale Alert (upozorňuje na obrovské presuny kryptomien) alebo Rekt (profil, ktorý rieši najmä likvidácie na Bitmexe – veľké pumpy a dumpy).

Takisto platí, že by ste mali sledovať čo najviac kryptomenových búrz (aj keď na nich nemáte účet), vaše obľúbené kryptomeny, ich CEO, ale aj celý vývojársky tím. Budete tak dostávať informácie priamo z hlavného zdroja, čo môže často ušetriť veľa času.

Koho sledovať na Tradingview

Pokiaľ ide o Tradingview, tak je jasné, že ide čisto o grafy a obchodovanie. No a z tohto pohľadu sú nasledujúce účty a profily tie, ktoré by ste mali sledovať:

EXCAVO (nepochybne jeden z najlepších kryptomenových traderov, skoro by som povedal, že je povinnosť ho sledovať, robia to tak najskôr všetci), DLavrov (najmä dlhodobé analýzy), Botje11 (pravdepodobne skupina, ktorá neustále updatuje svoje analýzy).

Medzi ďalšie dôležité účty patrí napríklad Nenko, Cheriff100, Xuanhaimmoer (ktorý pridáva naozaj veľa analýz) alebo Wave-Trader (najmä na forex).

Záver

Aj toto všetko patrí do oblasti tradingu. V tomto svete je potrebné, aby ste boli neustále informovaní a mali dôležité informácie čo najskôr. Práve k tomu by vám mohlo pomôcť sledovanie uvedených účtov a profilov, pretože ide najmä o špecialistov a odborníkov zo sveta obchodovania a kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance