Binance Martin Bruncko
Binance Martin Bruncko, zdroj: shutterstock.com/Autor: Primakov

PR správa spoločnosti Binance

Spoločnosť Binance oznámila vymenovanie Martina Bruncka za výkonného viceprezidenta pre Európu. Bruncko prináša do spoločnosti Binance jedinečnú kombináciu rozsiahlych odborných znalostí v oblasti budovania technologických spoločností a skúseností na najvyšších úrovniach medzinárodnej finančnej a inovačnej politiky.

O Binance povedal

,,Som veľmi rád, že sa môžem pripojiť k spoločnosti Binance, ktorá vstupuje do novej fázy rastu s dôsledným zameraním na dodržiavanie predpisov a expanziu do tradičnejších oblastí fintech. Neuveriteľná komunita, ktorú sa spoločnosti Binance podarilo v priebehu rokov vybudovať, jej špičková technológia a snaha o čoraz užšiu spoluprácu s regulačnými orgánmi dáva spoločnosti Binance takmer neobmedzené možnosti. Teším sa na využitie tohto potenciálu v Európe aj mimo nej,” povedal Martin Bruncko.

Martin Bruncko bol zakladateľom, generálnym riaditeľom a členom predstavenstva niekoľkých európskych technologických a fintech spoločností vrátane AeroMobil, Stasis, GA Drilling a Neulogy (získala ju spoločnosť Civitta). Bol tiež členom investičného výboru európskeho fondu Rady pre inovácie, ktorý zriadila Európska komisia na podporu komercializácie vysoko rizikových technológií.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Bol ekonomický poradca

V minulosti zastával niekoľko vysokých vládnych funkcií vrátane pozície hlavného ekonomického poradcu slovenskej vlády a námestníka ministra financií pre európske záležitosti. Bol členom Hospodárskeho a Finančného výboru EÚ, členom rady Európskeho mechanizmu pre stabilitu (predtým EFSF), hlavným poradcom európskeho komisára a poradcom dubajskej vlády pre výskum a inovácie.

Získal bakalársky titul na Stanfordovej univerzite a magisterský titul na Harvard Kennedy School. V roku 2012 získal ocenenie Young Global Leader od Svetového ekonomického fóra.

Prečítaj si aj: Trhová kapitalizácia kryptomien sa blíži k 3 biliónom – Uvidíme koncom desaťročia 100 biliónov?

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.