ripple hack

Aký je váš najhorší obchod. Kúpili ste nejaký coin na samom vrchole a predali ste ho keď bol úplne dole? Alebo ste premeškali jedinečnú príležitosť? Hlavne kryptomenoví veteráni by iste vedeli rozprávať o tom, ako im ušli milióny. Nedávno sa rozhovoril aj CTO spoločnosti Ripple David Schwartz ktorý ľutuje, že v raných štádiách Etherea predal všetky svoje minci za smiešne nízku sumu.

Vrámci znižovania rizika svojich investícií v roku 2012 popredával, čo sa dalo a zbavil sa tak veľkej časti svojho kryptomenového portfólia. O kryptomenách je totiž známe, že sú extrémne rizikové. Schwartz mal už v tej dobe rodinu, ktorá na ňom finančne a emocionálne závisela a k rozhodnutiu znížiť rizikovosť investícií dospel spolu so svojou ženou.

Nešťastné predaje v mene znižovania rizikovosti investícií

Rozhodnutie predať 40 000 ETH po jednom doláre za mincu iste nebolo veľmi šťastné. Dnes by mala táto kôpka peňazí hodnotu takmer $16 miliónov a stakovaním v DeFi projektoch by bez problémov generovala pasívny príjem, z ktorého by krásne vyžila celá rodina. Predať Ethereum však bolo iba Schwartzove rozhodnutie a jeho žena v tom nemala prsty.

 

 

Schwatrz v sérii tweetov ešte odhalil, že predal aj veľa BTC na cene 750 $ a samozrejme XRP na cene 0,1 $. Predaj XRP však nemusí veľmi ľutovať, v súčasnosti tento token stojí iba 0,25 $. Ripple CTO teda neprišiel o veľa.

Kúpiť krypto za lacno, o pár rokov všetko predať a stať sa milionárom, to je mokrý sen každého fanúšika Bitcoinu. Bohužiaľ, dnes to už nie je také jednoduché. Zvoliť si správny coin v čase jeho vzniku je takmer nemožné a desaťtisíc-percentné profity už sú tiež minulosť. Stále však môžete zbohatnúť tvrdou prácou. Odvetvie kryptomien sa konečne začína chytať v reálnom svete a nové kryptomenové firmy naberajú stále viac zamestnancov. Tieto pracovné pozície sú kutočne lukratívne a majú veľký potenciál do budúcnosti.

Prečítajte si týchto 5 rád ľudí z krypto biznisu, ako zvýšiť svoje šance na pracovnom pohovore:

5 rád, ako si nájsť prácu v kryptomenách – Bez týchto schopností neuspejete