Ripple CTO – Ak bude komunita chcieť, tak spálime 48 miliárd XRP

0

Technologický riaditeľ spoločnosti Ripple, David Schwartz, pripustil, že spoločnosť môže byť prinútená spáliť svojich 48 miliárd XRP tokenov, bez ohľadu na to, či s rozhodnutím súhlasí alebo nie. Musela by však o tom rozhodnúť komunita.

Spoločnosť v súčasnosti vlastní polovicu celkovej ponuky XRP. V minulosti bola terčom kritiky z dôvodu odpredaja tokenov. Ripple však vyvrátil tvrdenia o manipulácii s cenami.

Ripple predal v priemere 196 miliónov XRP mesačne od decembra 2017. K aprílu sa predalo celkovo 5,5 miliardy XRP, v hodnote takmer 3,45 miliardy dolárov.

Ripple prestáva predávať XRP

V druhom a treťom kvartáli tohto roku, spoločnosť prestala predávať XRP a začala odkupovať tokeny, aby podporila cenu. V treťom štvrťroku spoločnosť kúpila XRP za 45,5 milióna dolárov.

Dôležité! Chcete dostať XRP fork SPARK od Flare Networks? Choďte na túto burzu!

Spoluzakladateľ Stellaru, Jed McCaleb, vysvetľuje skutočnosť, že spoločnosť môže spáliť vysoký počet tokenov, v nasledujúcom tweete:

XRP tweet
XRP tweet

Bitcoin nedávno vytvoril nové historické maximum a spôsobil poriadny rozruch v celom svete. Od ATH sa však prudko odrazil. Tu sú tri dôvody, prečo nedokázať prekonať rezistenciu na hladine 20 000 $.

3 dôvody, prečo sa Bitcoin tvrdo odrazil od ATH a neprekonal 20 000 $

 

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre