Chcete dostať XRP fork SPARK od Flare Networks? Choďte na túto burzu!

1

O deväť dní sa všetci majitelia XRP môžu tešiť na veľkú udalosť. 12.12.2020 sa totiž chystá fork tejto siete. Spoločnosť Flare Networks tak plánuje spustiť svoj token SPARK a dostane ho každý, kto bude v tom čase držať XRP v peňaženke.

Burza Binance bude podporovať SPARK fork Ripple siete

Podporu pre SPARK oznámilo aj mnoho zmenární. Najnovšie sa medzi ne pridala aj najväčšia kryptoburza súčasnosti, Binance. Oznámila to na svojom blogu.

Binance bude podporovať program Spark (SPARK) Airdrop pre držiteľov XRP (XRP). Snapshot všetkých účtov sa uskutoční pri prvom overenom bloku XRP s timestampom vyšším alebo rovným 2020/12/12 00:00 AM (UTC).”

Fork XRP sa uskutoční o jednej v noci nášho času. Ak ho chcete dostať, môžete buď držať svoje tokeny v privátnej peňaženke, alebo ich poslať na Binance a burza sa o všetko postará za vás.

Ak ešte nemáte účet na Binance, tak neváhajte a vytvorte si ho cez >>>náš link<<<. Získate tak doživotnú zľavu 5% na poplatky. Ponuka trvá iba do konca roka.

XRP dosiahlo historické maximum! Nie však to, ktoré by sme chceli

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Doe

Za prve, naucte sa rozdiel medzi forkom a airdropom…tentokrat sa totiz jedna o airdrop… za druhe – Binance nie je jedina burza, ktora to podporuje…podporuju to vsetky velke burzy okrem Coinbase a za tretie – nevnucujte neustale Binance svojim citatelom bez toho, aby ste napisali, ze je to referral a ze vy z toho budete mat profit…je to neprofesionalne, ked to nenapisete