Obchodovanie ako také už čo to preskákalo. História tejto disciplíny, vedy, umenia (podľa toho ako k obchodovaniu pristupujete) sa datuje niekde pri Tulipánovej bubline a pokračuje až cez Veľkú hospodársku krízu v roku 1933 k dotcom bubline. Avšak tam to nekončí. S adventom 21. storočia a vzostupom kryptomien sa obchodovanie stáva čoraz populárnejšie (najmä v posledných rokoch).

Čo je WhalesTrader?

Aj napriek veľkému záujmu a obľube takéhoto obchodovania, infraštruktúra a nástroje pre obchodníkov sa takmer vôbec nezmenili. Dokonca sú stále rovnaké ako za čias, kedy kryptomeny vôbec neexistovali. Jedna z hlavných príčin, prečo sa tak neudialo je fakt, že veľkí investori (v kryptomenovom svete známi aj ako veľryby), majú jasnú výhodu a možnosť manipulovať trh tak, ako im to vyhovuje. Zvyšujú si tak nielen profit, ale aj kúpnu silu a preto nemajú potrebu meniť tento systém.

Zhruba rok dozadu sa rozhodla skupina medzinárodných obchodníkov (traderov), ktorá bola už unavená z konštantnej trhovej manipulácie veľrybami, že sa spojí a vytvorí nástroje, ktoré by sa pokúšali vyrovnať túto neférovú hru. Vznikla tak spoločnosť WhalesTrader, ktorá sa má snažiť dostať do popredia malých obchodníkov.

Ciele spoločnosti sú jasné

Pôvodným zámerom malo byť spojenie medzinárodného trhu obchodníkov a vytvorenie vhodných nástrojov pre nich. Avšak výborné výsledky celého systému prinútili spoločnosť WhalesTrader, aby svoje publikum poriadne rozšírila. WhalesTrader je v podstate zbierka efektívnych nástrojov, ktoré umožnia obchodníkom nielen upresniť čas, kedy veľryby vstúpia a vystúpia z rôznych obchodov a trhov, ale takisto im to umožní vyhodnotiť, kedy by sa tak mali zachovať aj jednotliví obchodníci (ktorí by pritom nemuseli stratiť veľa času, nervov a peňazí).

Medzi základné nástroje používané na tejto platforme patria napríklad OrderFlow, EscapeWhale a BlackWhale indikátor. Aj vďaka nim sa môže WhalesTrader zaradiť medzi platformy s najširšou a najlepšou zbierkou nástrojov pre obchodníkov, ktorí sa rozhodnú vstúpiť do kryptomenového sveta. Navyše, tím stojaci za týmto projektom vytvára stále nové a nové nástroje, ktorými sa snaží upevniť si svoju pozíciu lídra v tomto odvetví.

Ako sa zapojiť do WhalesTrader?

Pretože ľudia stojaci za týmto projektom naozaj vedia, ako psychicky aj fyzicky náročné vie byť obchodovanie (a najmä učenie sa o tom), založila spoločnosť WhalesTrader svoju vlastnú edukačnú sekciu. Tá je celá zameraná na obchodovanie a využívanie WhalesTrader a učiť by mala svojich používateľov pomocou videí a článkov obsahujúcich všetko o obchodovaní od A po Z.

Avšak hneď ako sa naučíte používať túto platformu, tak celý proces využívania WhalesTrader je extrémne ľahký. Pre pokročilých obchodníkov by mohlo WhalesTrader slúžiť (metaforicky povedané) ako zmena z manuálu na automat. Iba nastúpite do auta a zistíte, že šoférovanie je oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Tak by to malo byť aj s používaním WhalesTrader.

Dá sa však tejto spoločnosti veriť?

To je na posúdení každého z vás, výsledky ale hovoria samé za seba. K dnešnému dňu má mať spoločnosť WhalesTrader až 94,65 % úspešnosť predikcií používaním svojich metód a ich vlastnej platformy. Potom, čo využívali svoju platformu úspešne počas 6 mesiacov, rozhodli sa otvoriť si svoj vlastný investičný fond. Ich investícia pritom vzrástla z pôvodných 790 000 dolárov až na hodnotu 7 miliónov dolárov.

WhalesTrader nielenže predpokladali posledný bullrun Bitcoinu mesiac predtým ako nastal, ale takisto zverejňujú výsledky z ich vlastných fondov na ICONOMI. Ktokoľvek má teda k nim prístup a môže si overiť dôveryhodnosť a serióznosť tohto projektu. Transparentnosť by tak určite mala patriť medzi silné stránky tohto projektu.

Záver

Ak máte nejaké nejasnosti alebo otázky priamo na túto spoločnosť, CEO WhalesTrader Gray Spark bude mať otvorený online seminár pre všetkých, ktorí by sa chceli s danou spoločnosťou spojiť alebo si chceli vypočuť odpovede priamo od najpovolanejšieho človeka v tíme. Viac o tomto projekte sa určite dozviete na nasledujúcich linkoch:

Webstránka: http://whalestrader.com
Akadémia: https://whalestrader.com/academy/
Telegram: https://t.me/WhalesTraderArenaGlobal

Čo čítať ďalej:

Whale Alert: Až 52 tisíc BTC skončilo minulý týždeň iba na 30 peňaženkách!

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of