obchodný systém

Týždeň tradingu je už takmer na konci.Počas posledných siedmich dní sme pre vás otvorili platenú sekciu na webe Trading11.com a aj na kryptomagazin sme prispievali rôznymi článkami o obchodovaní kryptomien, prípadne analýzami. Veríme, že sa vám posledných sedem dní páčilo. Či už z hľadiska obsahu, ktorý sme publikovali, alebo percent, ktoré ste zarobili na burze.

Veríme, že nechcete prísť o analýzy, ktoré denne publikujeme na T11. Preto sme sa rozhodli dať vám šancu vyhrať nejaké členstvo. Vyhlasujeme teda Letný MEGA Giveaway vrámci ktorého obdarujeme päťdesiat našich čitateľov a rozdáme ceny v celkovej hodnote viac než 1 200 €.

Letný MEGA Giveaway – o čo sa hrá?

Tak ako väčšina našich akcií, aj Letný MEGA Giveaway je rozdelení na dve kolá.

V prvom kole môžete získať:

V druhom kole sa hrá o:

Vstúpiť na Letný MEGA Giveaway

Ako môžem vyhrať?

Veľmi jednoducho. V prvom rade musíš byť v správny čas na správnom mieste. Miesto je jasné, je ním táto stránka. Čas je tiež jasný. DNES (16.6.2019) o 20:00. To je už o pár hodín!

O ôsmej večer sa aktivujú tlačidlá a ty si budeš môcť aktivovať členstvo a kurz podľa vlastného výberu. Ale POZOR! Na tieto výhry budú striehnuť stovky ďalších ľudí! Je teda potrebné mať rýchle prsty.

V procese aktivovania členstva si budete musieť vytvoriť vlastný účet. Preto je lepšie BYŤ PRIHLÁSENÝ, aby si nemusel šaškovať s menom a heslom. Ak nemáš účet na Trading11, vytvoriť si ho môžeš tu.

Držíme palce!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance