Prvá hra na sieti TRONu (TRX): Magic Academy

Novinky
courtesy of tron.magicacademy.io
BITmarkets BITmarkets

TRON má v poslednej dobe veľa noviniek. V tomto čase predstavil Justin Sun prvú hru, ktorá by mala v doterajčích hrách urobiť revolúciu – Magic Academy.

Revolučná hra

Justin Sun, zakladateľ TRONu, predstavil vo svojom tweete novú hru Magic Academy:

O TRONe sme písali aj včera: Tron dnes odhalí novinky projektu Atlas – zareaguje cena TRX? 

Magic Academy

Magic Academy je hra, ktorá funguje na mainnete TRONu, a v ktorej môžete voľne obchodovať a meniť predmety, ale i nakupovať upgrade-y na zvýšenie útočnosti, a potom napríklad napadnúť iných hráčov a zobrať ich Jade. Jade sú kryté TRC20. Obchod funguje na báze inteligentných kontaktov a všetko sa dá rýchlo zariadiť pomocou kryptopeňaženky. Proces je teda maximálne transparentný a transakcie sú spätne vyhľadateľné.

Obrázok z hry vyzerá takto:

magic academy tron

Okrem prepracovaného obchodného systému bude hra obsahovať aj veľmi vzácne (super rare) predmety, ktoré vám umožnia útočnú alebo výrobnú kapacitu. Taktiež s nimi bude možné obchodovať. Ich cena po každom obchode vzrastie o 25 %.

Za spomenutie stojí aj to, že celý kód, pravidlá a numerický dizajn hry bol napísaný prostredníctvom Solidity.

Záver

Páči sa vám hra Magic Academy? Myslíte si, že by mohla mať úspech? Podeľte sa o svoj názor v komentároch pod článkom alebo na Facebooku.

Naše najnovšie video:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.