Floki Inu bude spolupracovať s Chainlinkom
Floki Inu bude spolupracovať s Chainlinkom. Zdroj: Google

Nachádza sa vo vašom portfóliu projekt Floki Inu? Predstavitelia tohto meme coinu oznamujú dôležitú spoluprácu so spoločnosťou Chainlink.

Floki Inu a Chainlink

Tím FLOKI chce týmto krokom vstúpiť do sveta decentralizovaných financií, čím otvorí svojim užívateľom veľké množstvo nových možností. Spolupráca s Chainlinkom bola oznámená prostredníctvom oficiálneho účtu Floki Inu na sociálnej sieti Twitter. Predstavitelia meme coinu vidia veľký význam v inteligentných kontraktoch, ktoré budú zabezpečené tzv. „nezávislými uzlami oracle“ od spoločnosti Chainlink.

Chainlink má trhovú kapitalizáciu na úrovni 9,3 miliárd dolárov. Už dlhodobo patrí k najväčším a najuznávanejším projektom v oblasti decentralizovaných blockchainov. Ide o sieť, ktorá je postavená na Ethereu. Hlavným znakom tohto projektu, v ktorom vidí veľký prínos komunita Floki Inu, je uľahčenie prenosu údajov, ktoré sú odolné voči neoprávnenej manipulácii zo zdrojov mimo reťazca do inteligentných zmlúv v reťazci.

Mohlo by ťa zaujímať: Prečo ochrana kapitálu na burze a eliminácia chýb je základ?

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Hodleri tohto projektu budú mať možnosť využívať napríklad staking, lending či požičiavanie svojich tokenov. Integrácia s Chainlinkom tak v podstate zabezpečí využívanie tokenov FLOKI ako zábezpeku na decentralizovaných finančných protokoloch.

Komunita a predstavitelia projektu vytvárajú v poslednom období množstvo reklamných kampaní a spoluprác v snahe dostať túto meme kryptomenu do popredia. Komunita dokonca vytvorila petíciu podobne ako v prípade konkurenčného projektu SHIB. Petíciou žiadajú americkú kryptomenovú burzu Coinbase, aby token zaradila na svoju platformu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance