Profi traderi v apríli očakávajú rast Bitcoinu na $80 000 – Ukazuje aktivita na derivátových burzách

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Apríl bude vo svete kryptomien bohatý na udalosti. Konečne príde dlho očakávané IPO americkej burzy Coinbase a zdá sa, že profi traderi si od toho sľubujú naozaj veľa. Analytická spoločnosť Glassnode upozornila, že po piatkovej expirácií BTC opcií v hodnote 6 miliárd dolárov, obchodníci začali nakupovať opcie s expiračným dátumom 30.4, ktoré sa dajú realizovať (strike price) na cene 80 000 dolárov.

Traderi na peer-to-peer obchodnej platforme Deribit nakúpili kontrakty v hodnote 4000 BTC ($200 miliónov). 80-tisícová cenovka je tam 2x populárnejšia, než akákoľvek iná (viď graf v tweete).

Ak cena Bitcoinu do tohto dátumu nedosiahne 80 000 dolárov, všetky kontrakty budú bezcenné, čo ukazuje vysokú dôveru týchto obchodníkov v kryptomeny. Analytická platforma Skew je však menej optimistická a odhaduje, že pravdepodobnosť rastu Bitcoinu na 80 000 USD je iba šesť percent.

Na druhej strane, počet Bitcoinov v obehu neustále klesá a marec – mesiac korekcií – bude čoskoro za nami. Z burzy Coinbase za posledných tridsať dní odišli BTC za 8 miliárd dolárov a vysoký dopyt a nízka ponuka môže znamenať len jedno.

Pravdepodobnosť, že Bitcoin v apríli dosiahne 80 000 dolárov - skew.com
Pravdepodobnosť, že Bitcoin v apríli dosiahne 80 000 dolárov – skew.com

Významné objemy sme zaznamenali aj na cene 120 000 dolárov, čo znamená, že veľké percento traderov očakáva viac než zdvojnásobenie ceny Bitcoinu v priebehu piatich týždňov. Skew odhaduje, že pravdepodobnosť, že Bitcoin do konca apríla dosiahne 100 000 USD, je iba 2,15%.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Myslíte si, že to Profi traderom vyjde a Bitcoin do konca apríla dosiahne 80 000 dolárov?

View Results

Loading ... Loading ...

Ak chcete nakupovať Bitcoin, či ďalšie  kryptomeny, nájdite si bezpečnú a overenú zmenáreň, ktorá vás neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdete široký výber kryptomien a môžete tam získať úroky za dlhodobé držanie. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre