HOT – Na Binance teraz môžete stakovať BNB s 16,49% úrokom p.a.!

0

Nedávno sme publikovali návod na stakovanie kryptomien na burze Binance. Ak plánujete dlhodobo držať svoje coiny a nevadia vám riziká spojené s ukladaním mincí na burzách, môžete tak získať celkom zaujímavé úroky. Lending sa vyplatí. Obzvlášť, ak za to získate zaujímavé úroky.

Staking BNB tokenov s vysokým úrokom na burze Binance

A práve to teraz ponúka burza Binance. Otvorila nové kolo stakovania BNB s úrokom až 19,79% pri uzamknutí BNB tokenov na 90 dní. Bohužiaľ, tento kontrakt je už vypredaný, no stále je k dispozícii možnosť lendingu s 16,49% p.a. úrokom pri uzamknutí na 60 dní, či 14,79% pri uzamknutí na 30 dní. Počas doby uzamknutia mincí ich samozrejme nemôžete vytiahnuť, ani s nimi nejakým spôsobom hýbať.

Staking BNB tokenov s úrokom 16.49% na fixnú dobu nájdete v tomto odkaze.

Nemáte ešte účet na burze Binance? Vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.