Prichádza cenová explózia Bitcoinu! Dokazuje to správanie veľrýb a inštitúcií na trhu

0

Nedávno sme vás informovali o obrovských nákupoch spoločnosti Grayscale Trust. 15.1.2021 pre svojich klientov nakúpila Bitcoiny za neuveriteĺných 700 miliónov dolárov. Je teda zrejmé, že inštitucionálnym investorom a ďalším veľkým hráčom veľmi neprekážajú vysoké ceny kryptomien. pravdepodobne teda očakávajú, že v blízkej budúcnosti budú opäť rásť.

Pätnásty január však nebol ojedinelý incident. 18.1. Grayscale nakupoval za 600 miliónov dolárov. Informoval o tom na Twitteri Danny Scott.

A to je iba jedna z mnohých veľkých firiem!Je bezpečné tvrdiť, že denné nákupy Bitcoinov sa pohybujú v miliardách dolárov.

Záujem o kryptomeny stále rastie a cena bude nasledovať

Práve nákupy inštitucionálnych investorov pritom na konci minulého roka spôsobili parabolický rast kryptomien. Po dosiahnutí historického maxima na hladine 42 000 $ síce mnoho nováčikov zneistelo, pretože už pár týždňov konsolidujeme, no nákupy inštitúcií pretrvávajú, takže je jasné, ktorým smerom bude toto rallye pokračovať.

Niektoré altcoiny už dokonca začali stúpať. DeFi coiny, Polkadot a Ethereum za posledný týždeň spravili veľmi zaujímavé zisky. Viac sa dočítate v článku: TOP 5 coinov s najväčšími ziskami za tento týždeň – DeFi season je tu!

Kedy Bitcoin dosiahne nové historické maximum?

Otázkou teda nie je či, ale kedy Bitcoin dosiahne nové historické maximum. Predikovať niečo také s úplnou istotou je samozrejme nemožné. Môžeme použiť technickú analýzu a pozrieť sa na plánované udalosti, no v konečnom dôsledku aj tak budeme iba hádať.

Kedy podľa vás Bitcoin dosiahne nové Historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Určite si však do kalendára zaznačte dátum 29.1.2021. Vtedy totiž budú expirovať BTC deriváty za takmer päť miliárd dolárov. Takéto udalosti väčšinou nárazovo dvihnú volatilitu na trhu a výsledkom by mohlo byť práve vytvorenie nového historického maxima.

Zaznačte si dátum 29.1. – Bitcoin vtedy čaká obrovská udalosť

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre