[PREHĽAD TRHU] Brutálny výplach – Altcoiny krvácajú – XRP sa môže hanbiť!

2

Korekcia Bitcoinu pokračuje. Dnes sme sa prepadli pod cenu, ktorú mnohí ešte pred týždňom považovali za nezničiteľný support. Už zase sme si spravili výlet do štvorciferných čísel a mám taký pocit, že čoskoro sa nebudeme môcť tešiť ani z tej deviatky na začiatku. Ako som spomínal včera (resp. aj pred týždňom) vo svojom článku, Bitcoin to má namierené ku spodnej hrane klesajúceho kanálu.

Prečo mi to tak pekne vychádza? Nie preto, že by som mal doma kryštálovú guľu. Dokonca ani nesedím celé dni pred grafmi. Stačí mi sledovať analýzy na Trading11. Bitcoinu sa už mesiac venuje René a vychádza mu to úplne krásne. Všetky analýzy BTC nájdete tu (najnovšia je zadarmo).

Dnes sa v prehľade trhu budeme venovať altcoinom.

Ethereum padlo pod 200$

Kapitalizácia najväčšieho altcoinu na trhu sotva presahuje desatinu kapitalizácie Btcoinu. Ethereum padlo na súčasných 180 $, čo za posledných 24 hodín činí stratu 13%.

1D ETH/USD - 14.8.2019 - Trading11 - René
1D ETH/USD – 14.8.2019 – Trading11 – René

Ako je napísané v tejto analýze – krehký rast hodnoty Etheru oproti BTC nemusí vydržať. A nevydržal…

Ethereu pomôže iba výrazné zlepšenie rýchlosti jeho blockchainu a vytvorenie použiteľných decentralizovaných aplikácií. Ja osobne by som sa nespoliehal na hype, ani volatilitu a nakupoval iba v prípade, že uvidím reálne fundamenty.

Najnovšie analýzy Etherea nájdete tu

Litecoin – FOMO pominulo

Kedysi nazývaný aj digitálne striebro, Litecoin dnes už výrazne zaostáva za Bitcoinom. V roku 2019 síce svoju hodnotu 6x znásobil, no FOMO okolo halvingu už zdá sa pominulo a aktuálne sa hodnota LTC prepadla pod 75 $.

1W BTC/USD - Coinbase Pro
1W BTC/USD – Coinbase Pro

Dnešným pohybom (-15%) sa v páre LTC/BTC prepadol pod veľmi silný support a máme všetky dôvody očakávať, že korekcia bude pokračovať. Celkom dobrou nákupnou cenou by mohlo byť 50 $.

Najnovšie analýzy Litecoinu nájdete tu

XRP – Posledný nech zhasne

Fanúšikovia tohto tokenu zažívajú naozaj ťažké časy. Ako jediný sa totiž nedokázal odlepiť z dna, ktoré dosiahol v roku 2018 a narozdiel od ostatných altcoinov stagnuje. Stagnuje? Nie. On sa ešte prepadáva! Cena XRP sa dnes pohybuje okolo 0,25 $!

Jasne sa ukazuje, že tento centralizovaný coin nikdy nedobyje svet. Prečo? Pretože slúži ako zásoba peňazí pre spoločnosť Ripple, ktorá sa snaží preraziť vo svete bánk. To je jej cieľom! Nič iné.

1W XRP/USD - Bitfinex
1W XRP/USD – Bitfinex

Napriek všetkému však XRP sledujem a čoskoro asi aj niečo nakúpim. Nikto nečakal, že padne tak nízko a myslím si, že čoskoro už bude klopať na rezistenciu na hladine 0,4 $. XRP je celkom fajn na občasné špekulácie, ale prosím vás, neHODLujte ten shit.

Na záver ešte pripájam pravdu o XRP

[NÁZOR] Pravda o tokene XRP, ktorú nechcete počuť

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Libormichal Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
michal
Guest
michal

LTC/ BTC sa odrazil od supportu. na W to pekne vidno je tam tripple

Libor
Guest
Libor

Vôbec nič vám nevychádza ! Máte splašené reakcie na trh ! Pri trochu väčšej pumpe vykrikujete „ideme hore, nové ATH a podobne “ a pri prudkom prepade zase “ ideme dole na 6000 USD“. A keď pohyb hore alebo dole pokračuje ešte týždeň, tak sa začnete chvastať „vravel som to, že sa to stane“. Za posledný mesiac či dva sme už podľa vás išli minimálne 3x na 20 000 USD a taktiež 3 x išli na 8500 USD. Nič z toho sa nedeje ! S altami je to podobné. No kde je tá alt season ? Nikde ! A ani… Read more »