Prehľad trhu - Bitcoin

Trh s kryptomenami v pondelok pokračuje v cenovom prepade. Bitcoin sa aktuálne obchoduje za 4500 $ čo je cena, na ktorej sme naposledy boli na začiatku apríla 2019. Ak teda nepočítame low spred troch dní, ktoré Bitcoin vytvoril pod 4000 $.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Zdá sa, že trh stále nemá dosť. Po masakri z minulého týždňa veľa ľudí stratilo dôveru v Bitcoin a ukazuje sa, že cena tohto coinu nezáleží tak na fundamentoch, ako na špekuláciách. Potvrdzuje sa tak niečo, čo vieme už dávno, no často na to zabúdame. Obchodovanie s kryptomenami je extrémne rizikové a neexistujú naozaj ŽIADNE záruky. Bitcoin môže jeden deň stáť osem tisíc a na druhý sa už potáca o 50% nižšie.

A viete čo? Tento armagedon zase nie je taký zlý. Tu sú dôvody

Je teraz vhodná doba skončiť s kryptomenami?

Kryptomeny zvyknú niekoľkokrát do roka dvihnúť adrenalín aj tomu najstaršiemu hodlerovi. Súčasná situácia je naozaj zlá a väčšina z nás utrpela veľké straty, no treba pamätať na jedno.

TOTO NIE JE KONIEC!

V trhu je stále veľa veľkých rýb, ktoré chcú vytvárať zisky obchodovaním a manipulovaním s trhom a až kryptomeny padnú na dno, jediná cesta pôjde smerom hore. A môže to byť veľmi rýchly pohyb, podobne ako ten, čo sme videli minulý týždeň.

Viete že: Coronacoin? Kryptomena NCOV vážne existuje!

Pozerajme dopredu a neobhliadajme sa

Faktom je, že korona-kríza zďaleka neskončila. Toto je iba začiatok a Bitcoin zareagoval dumpom. Ste smutní, pretože hodnota vášho portfólia padla na polovicu? Nevadí, stále to môžete napraviť. Chce to iba trpezlivosť a pevné nervy.

Máme skvelú šancu nakupovať v totálnej panike. Prišli časy absolútnej neistoty, strachu a sklamania. Nenechajte sa ovplyvniť týmito iracionálnymi negatívnymi emóciami. Neviem ako vy, ale ja po každom prepade trochu dokupujem a až sa toto otočí a príde čo i len 38,6% retracement, budem mať väčšinu strát späť.

Pozrite si našu víkendovú analýzu trhu s kryptomenami

A sledujte BitLink!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre