PREHĽAD TRHU – Bitcoin testuje 4500 $ – Ako si nahradiť straty z týchto prepadov?

0

Trh s kryptomenami v pondelok pokračuje v cenovom prepade. Bitcoin sa aktuálne obchoduje za 4500 $ čo je cena, na ktorej sme naposledy boli na začiatku apríla 2019. Ak teda nepočítame low spred troch dní, ktoré Bitcoin vytvoril pod 4000 $.

[caption id="attachment_47499" align="aligncenter" width="1442"]1D BTC/USD - Bitstamp 1D BTC/USD – Bitstamp[/caption]

Zdá sa, že trh stále nemá dosť. Po masakri z minulého týždňa veľa ľudí stratilo dôveru v Bitcoin a ukazuje sa, že cena tohto coinu nezáleží tak na fundamentoch, ako na špekuláciách. Potvrdzuje sa tak niečo, čo vieme už dávno, no často na to zabúdame. Obchodovanie s kryptomenami je extrémne rizikové a neexistujú naozaj ŽIADNE záruky. Bitcoin môže jeden deň stáť osem tisíc a na druhý sa už potáca o 50% nižšie.

A viete čo? Tento armagedon zase nie je taký zlý. Tu sú dôvody

Je teraz vhodná doba skončiť s kryptomenami?

Kryptomeny zvyknú niekoľkokrát do roka dvihnúť adrenalín aj tomu najstaršiemu hodlerovi. Súčasná situácia je naozaj zlá a väčšina z nás utrpela veľké straty, no treba pamätať na jedno.

TOTO NIE JE KONIEC!

V trhu je stále veľa veľkých rýb, ktoré chcú vytvárať zisky obchodovaním a manipulovaním s trhom a až kryptomeny padnú na dno, jediná cesta pôjde smerom hore. A môže to byť veľmi rýchly pohyb, podobne ako ten, čo sme videli minulý týždeň.

Viete že: Coronacoin? Kryptomena NCOV vážne existuje!

Pozerajme dopredu a neobhliadajme sa

Faktom je, že korona-kríza zďaleka neskončila. Toto je iba začiatok a Bitcoin zareagoval dumpom. Ste smutní, pretože hodnota vášho portfólia padla na polovicu? Nevadí, stále to môžete napraviť. Chce to iba trpezlivosť a pevné nervy.

Máme skvelú šancu nakupovať v totálnej panike. Prišli časy absolútnej neistoty, strachu a sklamania. Nenechajte sa ovplyvniť týmito iracionálnymi negatívnymi emóciami. Neviem ako vy, ale ja po každom prepade trochu dokupujem a až sa toto otočí a príde čo i len 38,6% retracement, budem mať väčšinu strát späť.

Pozrite si našu víkendovú analýzu trhu s kryptomenami

A sledujte BitLink!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre