PREHĽAD TRHU – Bitcoin prekročil 8000 $ – Head and Shoulders na grafe ETH/USD

3
, PREHĽAD TRHU – Bitcoin prekročil 8000 $ – Head and Shoulders na grafe ETH/USD

Trh s kryptomenami v posledných dňoch zažíval zlé časy a Bitcoin od soboty klesol o 15%. Po troch dňoch pádu však prišiel mierny retracement a zdá sa, že sme sa aspoň nateraz odrazili odo dna. Bitcoin sa pozviechal a zo 7 700 $ sa vrátil na súčasných 8100 $. Altcoiny ho nasledujú a niektoré ako napr. Tezos dokonca predviedli peknú 12% pumpu.

[caption id="attachment_47173" align="aligncenter" width="696"]1h BTC/USD - Gemini 1h BTC/USD – Gemini[/caption]

Čo je dôvodom súčasných prepadov? O svojich myšlienkach sa rozhovoril člen LIBRA Association. Potvrdzuje obavy krypto-komunity, ale mali by sme mu veriť? Celý článok nájdete tu.

Bitcoin dnes zaznamenal rast o 4%. To je viac ako väčšina altov, ktoré sa pohybujú medzi 2-3%. Ethereum tentokrát bohužiaľ nepredvádza žiadne zaujímavé kúsky a drží sa na supporte 200 $. Za posledných 24-hodín vytvorilo iba 1% poskok smerom hore.

[caption id="attachment_47175" align="aligncenter" width="696"]1h ETH/USD - Coinbase Pro 1h ETH/USD – Coinbase Pro[/caption]

My sme sa vás včera opýtali, či si myslíte, že Ethereum znova padne pod tento support. Vzhľadom na množstvo pozitívnych fundamentov sa to nemusí stať. Ak ste tak ešte neurobili, budeme radi, ak zahlasujete v ankete:

[poll id="63"]

Celý článok o Ethereu nájdete tu.

Na grafe Etherea sa nám vykreslila obrátená formácia Head and Shoulders. Ide o zoskupenie sviečok, ktoré väčšinou ukazuje na zmenu trendu. Daná formácia vznikla na 1h timeframe, takže by sme jej nemali dávať priveľkú dôležitosť. Ethereum by však v najbližších dňoch mala ovplyvniť a dopomôcť mu v raste.

Je dosť možné, že sa dočkáme otestovania rezistencie na hladine 220 $. Súčasné váhanie tohto coinu teda nemusí trvať dlho. Blízka budúcnosť sa však z veľkej časti odvíja od pohybov Bitcoinu a ak zavelí down, pôjdeme ešte nižšie.

Máte záujem o profesionálne analýzy coinov a postrehy z trhu? Členstvá v našej VIP skupine na stránke Trading11.com sú teraz dostupné za jarné zľavy 40-50%! Nenechajte si ujsť túto príležitosť!

Zarábajte aj na prepadoch – Využite jarné zľavy na Trading11.com!

Dislaimer/ Tento článok slúži na vytvorenie prehľadu o trhu. Nejde o technickú analýzu a v žiadnom prípade ho nemožno považovať za signál na nákup, predaj, či za investičné poradenstvo. Za prípadne straty spôsobené obchodovaním na burze nenesieme zodpovednosť.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Jaro

Nezabudnite vyčkať do 6500, potom výpredaj skončí, a nastane hype

Monster321

bitcoin skoncil, toto je jeho koniec 😀 ved toto je uplna fraska a nie korekcia 😀 😀