bitcoin dno support 6000

Bitcoin sa po víkendovom poklese spôsobenom expiráciou CME futures kontraktov drží nad dlhodobým supportom 6000 $. Táto hladina nás zatiaľ chráni pred ďalšími prepadmi, i keď väčšina traderov sa zhoduje, že už čoskoro pôjdeme zase dole. Padajú predikcie ako pokles na 3 800 $, či dokonca nové low na 2 800 $.

Aj TradingWiev indikátor ukazuje sell. Na trhu panuje neistota a aj podľa poslednej ankety je väčšina z vás pripravená nakupovať na nižších hodnotách. To napovedá, že Bitcoin by mohol, tak ako obyčajne, všetkých prekvapiť. V dnešnej dobe si naozaj nemôžeme byť istí ničím a treba byť pripravený na všetko.

ŠPEKULUJEME – Obchodníci sa zhodujú, že Bitcoin bude padať – Je to signál, na nákup?

Ak chcete vedieť o stave trhu s kryptomenami viac, pozrite si našu víkendovú analýzu. A nezabudnite sa prihlásiť na odber našich videí. BitLink má už viac než 1000 odberateľov!

Kryptomeny sa nateraz ustálili na supporte, ktorý nás v minulosti podržal už mnohokrát. To s však nedá povedať o akciových trhoch. Tam panuje panika a vyššia volatilita, než pri kryptomenách.

Dow Jones Industrial Average minulý týždeň uzatvoril na úrovni low z roku 2019. Toto low sa vytvorilo po vyeskalovaní obchodných vojen medzi Čínou a USA. Bude veľmi zaujímavé sledovať, na akej hladine sa tento index začne obchodovať po víkende. V Európe sa už začalo obchodovať a aktuálne sme mierne v mínuse.

Je dosť možné, že otvoríme o niečo nižšie. Koronavirus totiž poriadne decimuje americkú ekonomiku. V USA sa stále nepodarilo spomaliť šírenie pandémie a nakazilo sa už takmer 150 000 ľudí. Pre porovnanie, v Taliansku to nie je ešte ani 100 000 ľudí. Na treťom mieste je španielsko s 85 000 nakazenými a Čína sa posunula na štvrté miesto.

USA majú ďalšie prvenstvo! Najväčší počet nakazených na celom svete