ŠPEKULUJEME – Obchodníci sa zhodujú, že Bitcoin bude padať – Je to signál, na nákup?

0

Až podozrivo často sa stáva, že keď všetci čakajú pohyb ceny Bitcoinu jedným smerom, veľryby nám vypália rybník a spravia presne opačný pohyb. Takáto situácia nastala aj dnes. Po uzavretí CME BTC Futures kontraktov Bitcoin klesol o 400$ a všetci to považujú za signál na predaj.

„Bitcoin pôjde dole, pripravme si doláre! Za chvíľu budeme nakupovať!“ – kričí takmer každý v krypto komunite.

[poll id="83"]

Neviem síce dopredu ako dopadne anketa, ale tipujem, že veľa z našich čitateľov má pripravené peniaze na nákup. Chceli by ste kúpiť Bitcoin za 500 $? A čo tak 2800 $? Podľa mnohých traderov to bude nové dno!

Iste by to bolo krásne. Počkať si na dump, lacno nakúpiť a potom sledovať ako hodnota vašich coinov rastie. Len aby to nakoniec nebolo presne naopak!

Dokonca aj veľryby teraz HODL-ujú! Whale Alert: 15855 BTC sa presunulo na anonymné peňaženky! Čo plánujú veľryby?

Panika okolo koronavirusu a začínajúcej ekonomickej krízy poslala Bitcoin spolu so zlatom dole. Obe assety sa však už stabilizovali a sú na ceste späť hore. Faktom je, že Bitcoin sa aj po uzavretí CME kontraktov stále drží na dlhodobo najsilnejšom supporte.

Aby som to uzavrel, naozaj netuším, či Bitcoin pôjde hore alebo dole. Práve preto som radšej všetko predal. Ale rozhodne si ďalším prepadom nie som tak istý, ako väčšina členov CZ/SK kryptokomunity.

Disclaimer/ Tento článok nemožno považovať za investičné poradenstvo. Ako napovedá nadpis, ide o totálnu ŠPEKULÁCIU. Za prípadné straty spôsobené obchodovaním na burze NENESIEME ZODPOVEDNOSŤ! Inými slovami, ak teraz nakúpite a ono to dumpne, je to vaša chyba. Obchodovať na základe pocitu sa nevyplatí. Chce to kvalitnú obchodnú stratégiu a management rizika.

A to vás naučí náš trader Ľubo Kovár v jeho vysokej škole obchodovania. Viac info tu:

Vysoká škola tradingu – Produkt, ktorý ťa naučí úspešne obchodovať na burze

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre