[PREHĽAD TRHU] 5 najväčších Twitterových traderov čaká rast – NEVERTE IM!!!

0

Ako sme informovali v tomto článku, Bitcoin včera večer dostal ďalší rastový impulz, keď prekonal 8000 $. Žiadny stratosférický rast sa však nekonal a zastavila ho najbližšia rezistencia na hladine 8200 $. Altcoiny na to reagovali poriadnou pumpou. Napríklad Btcoin SV má na konte ďalších 30% a Bitcoin Cash si pripísal 10%.

Viac o týchto dvoch kryptomenách nájdete vo včerajšom krátkom prehľade – Pomsta forkov

Ale dnes mám potrebu povedať niečo k Bitcoinu, pretože sa mi zdá, že sa všetci tak trochu zbláznili. Iste, máme tu prvý väčší rast za posledné dva mesiace. Ale je situácia naozaj taká ružová?

5 najväčších krypto-obchodníkov na Twitteri je bullish

Luke Martin hovorí o tom, že Bitcoin zhora testuje (bývalú) rezistenciu. Luke to vidí dobre. Luke je bullish.

CryptoBirb píše o učebnicovom longu.

Willy Woo ospevuje Litecoin (jeho analýzu sme už publikovali aj u nás) a očakáva bullrun aj na BTC.

Willyho analýza: Spôsobí Litecoin v roku 2020 ďalšie krypto-rallye? + anketa

To naozaj všetci zabudli, aký je Bitcoin zradný?

A tak ďalej, a tak ďalej… Zdá sa mi, že sa všetci profi traderi tak trochu zbláznili. Ja sa radšej budem držať Reného novoročnej analýzy, v ktorej triezvo odhadol, že ani otestovanie 8650 $ nebude žiadny veľký buy signál. Teda… môže byť, to samozrejme áno. Možno sa zajtra zobudíme a Bitcoin bude testovať 10 000 $, ale ja osobne radšej ostávam pri zemi.

A vďačím za to Renému. Preto si myslím, že sa oplatí zainvestovať pár eur do platených analýz. Nič nie je zadarmo. Verejné analýzy sú vždy písané za nejakým účelom. Trader z toho predsa musí nejak profitovať, nie?

Analýzy na T11 budú sú nejakú chvíľu dostupné s fakt veľkými zľavami. Mesačné členstvo teraz môžete vyskúšať iba za 6 eur (zľava 66%)! Aktivitu našich traderov môžete sledovať vo VIP sekcii.

A ak ste tak ešte neurobili, tak si prečítajte Reného novoročnú analýzu (je naozaj vážne dobrá). Dali sme ju na Trading11 zdarma. Nájdete ju v tomto odkaze.

Ak ma tri roky s kryptomenami niečo naučili, tak to bude toto:

“Väčšina sa pravdepodobne mýli”

Nechcem maľovať čerta na stenu, ale mne sa zdá, že väčšina ľudí už naozaj očakáva ďalší bullrun. Ale viete čo? Podľa mňa je na to PRISKORO!

Halving bude až v máji. Dovtedy ja osobne očakávam aspoň otestovanie starého ATH, ak nie rovno nové. Možno sa dokonca dočkáme nejakého pekného parabolického rastu. Ale sakra, je január a Bitcoin rastie týždeň. A vlastne nevyskočil ani tak vysoko!

Iste, ak budeme počítať zisky z tohtoročného low, tak sa môžeme tešiť zo zisku 1400 $. Ale pokiaľ sa dobre pamätám, tak cena sa väčšinou pohybovala okolo 7200 – 7800 $. Teraz sme na 8100 $.

Bullrun? Nemyslím. Davová psychóza? Bohužiaľ áno.

Nastavte si stoploss a schlaďte horúcu hlavu

Moja rada je nasledovná. Vypnite Twitter, nenechajte sa ovplyvniť hypom, nastavte si stoploss tak, aby ste z tohto rastu mali aspoň nejaký zisk a čakajte. A ak sa Bitcoin nakoniec rozhodne, že pôjde hore, tak viete čo? O nič ste neprišli!

Ak stojíme pred ďalším veľkým bullrunom, jeho vrchol bude veľmi, veľmi vysoko. Ale ak pôjdeme na nové low, alebo otestujeme to staré, tak vás to bude bolieť. A otočka možno príde až niekedy na jar (marec-apríl).

Ale viete čo? Mňa aj tak najviac zaujíma váš názor

Myslíte si, že Bitcoin do konca roka dosiahne 15 000 dolárov?

View Results

Loading ... Loading ...

Mimochodom, ešte stále je dostupné zlaté Crypto Kingdom členstvo so zľavou až 55%.

55% zľava na Crypto Kingdom signály + Trading11