XRP Ripple swell

Dlho sme tu nemali žiadne novinky o XRP, pretože spoločnosť Ripple si ich necháva až na svoju konferenciu Swell. Od 7. do 9. novembra sa uskutoční už 3. ročník a z hľadiska histórie sa práve pred týmto zhromaždením XRP veľmi darilo. Zopakuje rast aj tento rok? Na to sa poďme pozrieť ďalej v článku.

Swell už na začiatku novembra

Konferencia Swell sa uskutoční medzi 7. a 9. novembrom v Singapure. Swell je konferencia usporiadaná priamo spoločnosťou Ripple a každoročne sa tu zídu najrôznejší odborníci, ktorí hovoria o technológiách alebo politických a legislatívnych záležitostiach týkajúcich sa XRP.

Program tohoto eventu je naozaj nabitý a tak možno očakávať zásadné novinky, ktoré by mohli zamávať cenou XRP.

Mohlo by vás zaujímať: Halloween (dušičky) sa blíži! Zopakuje sa historická pumpa Bitcoinu?

Pred konferenciou XRP vždy rástlo

V predchádzajúcich dvoch rokoch práve pred touto konferenciou cena XRP vystrelila nahor. Veľmi skoro po skončení sa jej hodnota zase prepadla. Prepad však nebol taký výrazný ako počiatočný rast. Vždy to bolo približne 2 týždne pred začiatkom eventu a rast bol naozaj veľký.

V roku 2017 pred konferenciou vzrástol XRP o 115 %. O rok neskôr dokonca o 220 %, čo je určite pozitívna správa. Potom vždy po skončení udalosti však spadol o 50 %, čo vzhľadom k rastu nie je veľmi veľký pád.

Záver

Podľa štatistík z minulého a predminulého roka by sa mohla cena XRP zdvihnúť smerom nahor. Niektorí traderi tvrdia, že počas nasledujúcich 2 týždňov vyrastie o viac ako 100 %. To by znamenalo niečo okolo 0,6 $. Či sa na túto hodnotu XRP dostane je však vo hviezdach, ale určite by to bola skvelá správa pre všetkých, ktorí ho držia.

Tento článok nie je návod, kedy nakúpiť či predať. Ide len o predikciu, ktorá vychádza z historického vývoja ceny. Môže tak dopadnúť, avšak môže byť všetko práve naopak. Trh s kryptomenami je nevyspytateľný a nemožno predpovedať, kam všetko bude smerovať.

Čo čítať ďalej?

Predstavujeme prvú Lightning Network peňaženku – Veľký posun vo vývoji BTC siete

Zdroj:
ccn.com

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Radovan C.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance