Prečo teraz Bitcoin padá? Dáta naznačujú hlavný dôvod výpredajov

0

Trh s kryptomenami je v orku 2020 vysoko volatilný a trend sa mení iba málokedy. Po rallye z januára prišlo obdobie falošnej konsolidácie nad 10 000 $ a hlavná vlna výpredajov začala pred dvoma týždňami. 24-26. februára sme zaznamenali prepad o viac než tisíc dolárov. V posledných dňoch sledujeme podobný dump. Krvavý víkend síce skončil, no pondelok zatiaľ nie je o nič lepší, ako sme zhrnuli v tomto prehľade:

>>>Bitcoin za 7700 $ – Je čas rýchlo všetko predať alebo sme už našli dno?<<<

Samozrejme, jasná odpoveď na otázku, či sme už našli dno, zatiaľ neexistuje. V hre je priveľa premenných. I keď, naša anketa to ukazuje celkom jasne. Ak ste tak ešte neurobili, nebojte sa zahlasovať!

Sorry, there are no polls available at the moment.

Za súčasné prepady môže veľa malých faktorov. My sme však identifikovali jeden hlavný a tým sú úspešní podvodníci.

Technická analýza ukazuje DOWN a scammeri predávajú

Pred hlavnou vlnou prepadov nás samozrejme varovala technická analýza. Toto staré umenie obchodovania vzniklo v Japonsku ešte v 19. storočí a odtiaľ sa rozšírilo do celého sveta. Dnes už TA používa prakticky každý a to je hlavný dôvod, prečo funguje. Ak väčšina traderov z grafu vyčíta, že budeme klesať, tak začnú predávať a príde pád. Keď očakávajú rast, príde rast.

A faktom je, že po dosiahnutí ceny 10 000 $ drvivá väčšina obchodníkov očakávala pokles. Aj my sme vás včasne varovali. Najjasnejšie samozrejme v našej VIP skupine na Trading11.com, kde sme mesiac dopredu správne odhadli korekciu na 7800 $. Ak máte záujem o naše služby, dnes ich môžete získať za jarné zľavy 40-50%! (kúpiť členstvo TU)

Viac o jarných zľavách v tomto článku.

Bitcoiny získané podvodmi prúdia na burzy

K názoru, že krypto rallye končí a príde pád, došli aj podvodníci z PlusToken, ktorí podľa analýzy Bitcoin blockchainu na burzy poslali množstvo coinov. Podobne, ako tomu bolo pred každým veľkým prepadom v roku 2019 (viď graf v tweete nišie!

PlusToken bol MLM scam, vrámci ktorého sa od dôverčivých obetí podarilo vyzbierať viac než 13 000 BTC. Tieto coiny teraz periodicky pristávajú na burzách a vytvárajú tak predajný tlak.

PlusToken scam pozorne monitoruje aj Ergo – účet na sociálnej sieti Twitter. Samozrejme, vysledovať depozity z PlusTokenu nie je jednoduché. Títo podvodníci svoje transakcie maskujú pomocou rôznych mixovacích služieb. Kvalitná analýza však poskytla dostatočné dôkazy.

Mimochodom, o možnosti ďalších výpredajov kvôli PlusTokenu sme vás informovali ešte včera pár hodín predtým, než sa reálne stali. Mrknite na tento článok a zistite viac. A nezabudnite nám dať like na facebooku, aby ste aj v budúcnosti boli informovaní o možných pumpách, či dumpoch.

Pozor! Podvodníci z PlusToken opäť presúvajú tisíce BTC na burzy – Spôsobí to cenový prepad?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre