Prečo teraz Bitcoin padá? Dáta naznačujú hlavný dôvod výpredajov

Novinky Dôvody prečo Bitcoin padá
Dôvody prečo Bitcoin padá. Zdroj: Shutterstock.com/dewa hartawan
BITmarkets BITmarkets

Trh s kryptomenami je v orku 2020 vysoko volatilný a trend sa mení iba málokedy. Po rallye z januára prišlo obdobie falošnej konsolidácie nad 10 000 $ a hlavná vlna výpredajov začala pred dvoma týždňami. 24-26. februára sme zaznamenali prepad o viac než tisíc dolárov. V posledných dňoch sledujeme podobný dump. Krvavý víkend síce skončil, no pondelok zatiaľ nie je o nič lepší, ako sme zhrnuli v tomto prehľade:

>>>Bitcoin za 7700 $ – Je čas rýchlo všetko predať alebo sme už našli dno?<<<

Samozrejme, jasná odpoveď na otázku, či sme už našli dno, zatiaľ neexistuje. V hre je priveľa premenných. I keď, naša anketa to ukazuje celkom jasne. Ak ste tak ešte neurobili, nebojte sa zahlasovať!

Dosiahneme do konca týždňa historické maximum 20 000 $?

Loading ... Loading ...

Za súčasné prepady môže veľa malých faktorov. My sme však identifikovali jeden hlavný a tým sú úspešní podvodníci.

Technická analýza ukazuje DOWN a scammeri predávajú

Pred hlavnou vlnou prepadov nás samozrejme varovala technická analýza. Toto staré umenie obchodovania vzniklo v Japonsku ešte v 19. storočí a odtiaľ sa rozšírilo do celého sveta. Dnes už TA používa prakticky každý a to je hlavný dôvod, prečo funguje. Ak väčšina traderov z grafu vyčíta, že budeme klesať, tak začnú predávať a príde pád. Keď očakávajú rast, príde rast.

A faktom je, že po dosiahnutí ceny 10 000 $ drvivá väčšina obchodníkov očakávala pokles. Aj my sme vás včasne varovali. Najjasnejšie samozrejme v našej VIP skupine na Trading11.com, kde sme mesiac dopredu správne odhadli korekciu na 7800 $. Ak máte záujem o naše služby, dnes ich môžete získať za jarné zľavy 40-50%! (kúpiť členstvo TU)

Viac o jarných zľavách v tomto článku.

Bitcoiny získané podvodmi prúdia na burzy

K názoru, že krypto rallye končí a príde pád, došli aj podvodníci z PlusToken, ktorí podľa analýzy Bitcoin blockchainu na burzy poslali množstvo coinov. Podobne, ako tomu bolo pred každým veľkým prepadom v roku 2019 (viď graf v tweete nišie!

PlusToken bol MLM scam, vrámci ktorého sa od dôverčivých obetí podarilo vyzbierať viac než 13 000 BTC. Tieto coiny teraz periodicky pristávajú na burzách a vytvárajú tak predajný tlak.

PlusToken scam pozorne monitoruje aj Ergo – účet na sociálnej sieti Twitter. Samozrejme, vysledovať depozity z PlusTokenu nie je jednoduché. Títo podvodníci svoje transakcie maskujú pomocou rôznych mixovacích služieb. Kvalitná analýza však poskytla dostatočné dôkazy.

Mimochodom, o možnosti ďalších výpredajov kvôli PlusTokenu sme vás informovali ešte včera pár hodín predtým, než sa reálne stali. Mrknite na tento článok a zistite viac. A nezabudnite nám dať like na facebooku, aby ste aj v budúcnosti boli informovaní o možných pumpách, či dumpoch.

Pozor! Podvodníci z PlusToken opäť presúvajú tisíce BTC na burzy – Spôsobí to cenový prepad?

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: