zbierka_kryptozbierka_utulok_revuca_podakovanie

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na zbierke pre útulok Labka pomoci – Revúca. Zbierka bola odovzdaná už v prevedenej FIAT mene 23.12.2019 v sume 55 €. Nie veľa, ale bol to zaujímavý štart a rozhodne nekončíme!

Po tragických udalostiach, ktoré sa odohrali v Revúcej sme spolu s kryptomagazínom  vytvorili zbierku pre útulok a to v kryptomenách. Dôvodom bola pomoc pre útulok spolu s kryptoadopciou, ktorá je ideálna takýmto spôsobom.  Vytvorili sme ju, promovali a úspešne odovzdali!

Nie je dôležitá suma, ale snaha pomôcť a kryptomeny dostať do povedomia ľudí! A to sa podarilo!

Do zbierky prispel cca tucet ľudí resp. tucet transakcií, z ktorých najviac prostriedkov pochádzalo z kryptomien Ethereum, Bitcoin, Litecoin a Dogecoin. Vyzbierané kryptomeny som držal a aj napriek zverejnenému dátumu odovzdania zbierky (6.12.2019) som toto odovzdanie posunul. Prečo?

Kryptomeny majú rôznu volatilitu a ich cena sa denne resp. z minúty na minútu mení v %. Preto som počkal na mesačné priemerné ATH (All time high – najvyššia cena v danom mesiaci) a vtedy som ich vymenil za FIAT menu (eurá). Následne som peniažky vložil a poslal útulku na účet.

Prečo zbierka pomocou kryptomien?

Transakcia je rýchla, takmer bez poplatkov, takmer anonymná (v rámci GDPR úplne ideálna) a navyše veľmi transparentná. Kryptomeny navyše neustále napredujú a aj napriek cenovým výkyvom má napr. Bitcoin stúpajúcu tendenciu.

Zbierky budeme organizovať častejšie do roka a nielen pre útulky, ale aj pre ľudí, ktorí to najviac potrebujú. Predsa len nikoho nezabije darovať pár satoshi, ktoré získal napríklad tradingom alebo iným spôsobom.

Spájame sa pre dobré veci a som veľmi rád, že dobro ešte nevymrelo a kryptozbierka fungovala.

PS: Pokiaľ by mal niekto záujem ešte útulok podporiť, prípadne návrh zbierky pre iné odvetvie, napíšte nám do komentára 🙂 Môžeme o tom diskutovať.

Ďakujeme Vám všetkým! Labka pomoci – Revúca ďakuje!

Prečítajte si aj:

[VIDEO] Slovák varuje pred „deepfakes“ – Pozrite si video, ktoré obletelo celý svet!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance