krypto zbierka utulok_kryptoplatby zbierky zbierku

Po tragédii, ktorá sa udiala v útulkoch Rožňava a Revúca, rozbiehame okrem hlavnej zbierky na transparentný účet aj zbierku prostredníctvom kryptomien. Túto zbierku organizujem ja, Tomáš Kiebel (Don Morello) z portálu KryptoPlatby CZ/SK, v spolupráci s Kryptomagazínom, pomocou ktorého sa to rozšíri tam, kde treba (ďakujem, Samuel). Celá zbierka sa následne zmení na eurá a odovzdá sa.

Každé satoshi pomôže – Čo sa vlastne stalo?

Boli toho plné noviny. 13.11.2019 v stredu nastal „čierny deň“ pre Slovensko. Okrem tragickej nehody pri Nitre, kde vyhaslo 12 ľudských životov, vyhasli aj životy troch žien v Revúcej, ktoré sa dobrovoľne rozhodli pomôcť zatopenému útulku Labka pomoci – útulok Revúca. Ženy pochádzali z útulku Život je pes – útulok Rožňava a rozhodli sa po prosbe o pomoc na sociálnej sieti revúckeho útulku, že pomôžu. To sa im stalo osudným a pri poslednom prevoze štvornohých miláčikov ich auto stiahla rozvodnená rieka Muránka. Všetky tri ženy a niekoľko psíkov zahynulo. Preto sme sa rozhodli pomôcť aj my touto inovatívnou možnosťou zbierky, ktorú verím, že ocenia aj bežní ľudia, ktorí kryptomeny zatiaľ nevyužívajú.

Zbierka je oficiálna!

Zbierka je legálnou a ohlásenou oficiálnou zbierkou po dohode s terajšou pracovníčkou útulku p. Michaelou Mazurkovou. Dôverujte, pokojne preverujte a budeme radi, keď tento článok budete zdieľať, nech sa dostane tam, kam sa len dá. Vyzbieraná pomoc v kryptomenách sa zmení na FIAT (€) a následne sa odovzdá týmto osobám, ktoré sa postarajú o to, aby peniažky boli najlepšie využité.

Kryptomeny vhodné pre zbierku?

Prečo nie? Od počiatku, ako kryptomeny existujú, sa ľudia snažia o ich adaptáciu do sveta. Kryptomenami sa dá platiť v mnohých obchodoch, zaplatíte nimi za jedlo, kávu, oblečenie, prípadne kúpite aj nehnuteľnosť. Mojím nápadom bolo prostredníctvom tohto dôležitého kanálu pre rozvoj informácií o kryptomenách, akým je Kryptomagazín, rozšíriť u bežných ľudí povedomie o kryptomenách a o ich využití. Využitie pre zbierky je nadčasové a efektívne. Ktokoľvek, kto vlastní Dogecoin (a tých ľudí je mnoho), Bitcoin, Ethereum alebo Litecoin, dokáže poslať akúkoľvek malú časť na tieto adresy peňaženiek. Peňaženky budú pod kontrolou a každú transakciu do nich si vie užívateľ overiť. Všetky vyzbierané kryptomeny zmeníme na eurá a odovzdáme. Prispieť môžete tu:utulok_roznava_revuca_zbierka_krypto

A čo na záver? Len odkaz do neba!

Katka, Zuzka a Zdenka, odpočívajte v pokoji. Ste hrdinky a navždy ostanete v našich srdciach. Zachránili ste mnoho, žiaľ, záchrana si vyžiadala najhoršiu daň. My pomôžeme ako len budeme môcť, spojíme sa tak, ako ste to urobili vy pre pomoc iným.

ĎAKUJEME!

Tomáš Kiebel – KryptoPlatby CZ/SK

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance