polkadot raketa

Polkadot DOT je jednou z najzaujímavejších kryptomien súčasnosti s obrovským potenciálom. Projekt bol spustený iba pred pár mesiacmi, no od začiatku sa bezpečne usadil v prvej desiatke najväčších kryptomien. Ide o technológiu, ktorá sa v mnohom podobá na Ethereum, no ako podotýkajú tvorcovia Polkadotu, priamo mu nekonkuruje.

Cieľom Polkadotu je prepájať blockchainy. Vývoj tohto projektu sa vydal rôznymi smermi a dnes zaznamenal veľký míľnik. Konečne došlo k spusteniu technológie Fixed Swap Pool, ktorá Decentralizovanú burzu Polkastarter rozširuje o možnosť vytvárania IDO (niečo ako ICO alebo IPO, ide o predpredaj tokenov na DEXe pred vstupom na burzy).

Môže vás zaujímať: Robert Kiyosaki predikuje Bitcoin za 50 000 $, odporúča aj ďalšie investície

Polkastarter IDO a Fixed Swap Pool – Skvelý spôsob zbierania peňazí od skorých investorov

Polkastarter tak ponúka jedinečný mechanizmus pre zbieranie peňazí od investorov. V minulosti mali veľký úspech napríklad IEO na Binance Launchpade. Výhodou IDO je, že investori môžu investovať do projektu v jeho raných fázach a urobiť tak na rešpektovanej decentralizovanej burze. Nemusia teda svoje peniaze zveriť tretej strane a taktiež neriskujú, že dajú peniaze do podvodu, ktorí jednoducho utečie.

Prvé IDO sme zaznamenali ešte v roku 2019, avšak v tej dobe DEXy neboli veľmi obľúbené. To sa zmenilo až v roku 2020 po príchode Uniswapu a technológie Liquidity poolov. Výhodou Polastarteru a jeho novej technológie Fixed Swap Pool je, že umožňuje zalistovať predpredaj tokenov za fixnú cenu. Tým sa predíde manipuláciám zo strany veľrýb, ktoré skokovo zvyšovali cenu za gas a potom za nízku cenu vykúpili celé liquidity pooly.

Fixed Swap Pool zároveň zlepší transparentnosť, keďže bude podstatne jednoduchšie vypočítať, koľko peňazí vyzbierali tvorcovia IDO. To nie je také jednoduché, keď cena samotných tokenov neustále kolísa.

Niektoré kryptomeny spravili v novembri a decembri oveľa väčšie zisky, než Bitcoin

Polkadot DOT a ďalšie kryptomeny s veľkým potenciálom odporúčame nakupovať na burze Binance. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na poplatky.

Chcete tipy na ďalšie zaujímavé altcoiny? 10-15 kryptomien týždenne sledujeme v našej VIP skupine. Ak máte záujem o profesionálne technické analýzy a tipy na obchodovanie, teraz môžete využiť Vianočné ZĽAVY 33-65% na vybrané členstvá.

  • STANDARD M (30 dní) 14€ 9€ (259 kč) ZĽAVA 33%
  • STANDARD XL (180 dní) 70€ 35€ (999 kč) ZĽAVA 50%
  • STANDARD XXL (365 dní) 140€ 59€ (1799 kč) ZĽAVA 65%

Nekupujte mačku vo vreci! Zverejnili sme pre vás ZDARMA dnešnú VIP analýzu kryptomien BTC, LTC, ETH, IOTA a SC:

Analýza BTC, LTC, ETH, IOTA, SC – prekonáme poslednú rezistenciu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance