Podľa našich analytikov môže Bitcoin čoskoro vyrásť až na 10 400 $ (+15%).
Podľa našich analytikov môže Bitcoin čoskoro vyrásť až na 10 400 $ (+15%). Zdroj: shutterstock.com/VelishchukYevhen

V poslednej dobe sme boli svedkami úžasného rastu hodnoty Bitcoinu. Ešte pred dvoma týždňami konsolidoval na hladine 6500 $ a v čase písania tohto článku už dosahuje 9300 $. Budúcnosť vyzerá zeleno. Každý si tak kladie otázku, ako vysoko sa ešte môže Bitcoin vyškriabať pred ďalším väčším prepadom?

Čo hovorí Technická analýza?

Z grafu sa toho dá vyčítať veľa. Trh si tvorí rôzne hladiny (support/rezistencia – všetko o nich nájdete v tomto článku), na ktorých viac alebo menej reaguje. Bitcoin momentálne cez jednu prechádza. Ešte včera večer ho zadržiavala rezistencia v okolí 9000 $ a teraz sa bije s ďalšou ~ 9300 $.

K väčšej reakcii a miernemu prepadu hodnoty môže dojsť pri dosiahnutí 9600 $,
resp. 10 000 $. Podľa Technickej analýzy, ktorú sme včera publikovali na našom trading webe (celú analýzu nájdete tu), však najväčší problém predstavuje pásmo
10 400 – 10 800 $. To sa zhoduje aj s odhadmi zahraničných odborníkov, ktorí hlásia, že Bitcoin by mohol na týchto hodnotách v krátkodobom období dosiahnuť lokálne maximum.

Potom by mohol nasledovať pád. Každopádne, vyzerá to celkom dobre a ak premýšľate nad tým, že by ste niečo chceli investovať do kryptomien, máte pred sebou celkom peknú príležitosť.

Samozrejme, altcoiny teraz rastú rýchlejšie než Bitcoin a šikovným zostavením portfólia by ste mohli dosiahnuť aj väčšie výnosy. Aby ste však zostavili ziskovú stratégiu, je potrebné mať kvalitné informácie. Na webe Trading11 sa zameriavame na obchodovanie a denne zverejňujeme profesionálne technické analýzy Bitcoinu a vybraných altcoinov. Takýchto analýz tam nájdete viac. A čo je najlepšie, všetko poskytujeme zdarma. Trading11 môžete sledovať aj na facebooku, prípadne sa prihlásiť na odber notifikácií (návod nájdete tu)

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance