Peter Brandt – Ripple sa ničím nelíši od FEDu!

0

Peter Brandt je veľmi známy krypto analytik a „influencer“. Pravdepodobne ho už poznáte z Twitteru, kde aktívne publikuje svoje názory, odhady a analýzy. Tentokrát sa pustil do altcoinu XRP.

Peter Brandt a jeho názor na XRP

Veterán Peter Brandt vo štvrtok prirovnal spoločnosť Ripple a altcoin XRP k centrálnej banke USA (FED). Očakáva, že s odstupom času Ripple začne s nekontrolovateľným tlačením nových XRP mincí. Treba podotknúť, že celá kryptomena aj so sieťou je majetkom súkromnej firmy. Dokonca 90 % XRP mincí vlastní malá časť „vyvolených“ ľudí. Pokiaľ by veľmi chceli, tak môžu začať manipulovať s touto kryptomenou.

Aj napriek nie veľmi pozitívnemu obrazu má XRP stále veľkú fanúšikovskú základňu. Podľa kapitalizácie je tento altcoin na 4. mieste spoločne s USDT. Cena sa dlhodobo udržiava na približne 0,2 USD. V porovnaní s rokom 2016 je to aj napriek veľkému bearish trendu na trhu stále viac ako 10-násobné zhodnotenie. Teda svoju hodnotu si altcoin XRP drží a nestráca na nej.

Prečítaj si aj: Bitcoin a Ethereum po bullish pohybe – Je cesta otvorená až na ATH?

Radšej BTC a ETH ako XRP

Horšie by to bolo, keď by sa spoločnosť Ripple rozhodla zmeniť fungovanie tohto altcoinu. Napríklad zásahom do maximálneho množstva mincí. Peter Brandt si myslí, že je to jeden z úmyslov. Brandta si krypto komunita obľúbila hlavne kvôli pozitívnym názorom na BTC a ETH. Myslí si, že práve tieto kryptomeny by mohli v budúcnosti uspieť. Optimisticky sa pozerá aj na zlato.

Možno ťa bude zaujímať: Tesla smeruje do indexu Standard and Poor’s 500 – štvrtý ziskový kvartál v poradí

Hádka na Twitteri vyvrcholila!

Posledný týždeň sa okolo kryptomeny XRP na Twitteri spustila búrlivá diskusia, respektíve hádka. Anonymná osoba zverejnila údajne tajné plány tejto spoločnosti a nekalé marketingové praktiky. K diskusii sa pridal aj Peter Brandt a Ripple prirovnal k FEDu.

XRP môžeme prirovnať k USD a Ripple k centrálnej banke USA. Pokiaľ bude Ripple chcieť, tak si vytvoria toľko mincí XRP, koľko len budú potrebovať. Je len otázkou času, kedy v kóde tohto altcoinu dôjde k zmene a nenápadne sa zdvojnásobí maximálne množstvo mincí. Vytvoria sa tak prakticky z ničoho. Proti tomuto tvrdeniu je však zásadne „XRP army“. Obdivovatelia tohto altcoinu si myslia, že Brandt je obyčajný hlupák a nevyzná sa v krypomenách!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre