Peniaze sa prelievajú z altcoinov do BTC! Bude to pokračovať?

2

Bitcoin počas celého minulého týždňa pokračoval v sideways štruktúre. Prečo sa nechce pohnúť ani jedným smerom? A čo altcoiny? Budú konečne rásť? Na tieto otázky sa pokúsim odpovedať v tomto článku.

Bitcoin po šialenom raste z apríla výrazne spomalil. Ako keby bulls odišli z trhu. Na 10 000 USD sa nám vytvorila silná rezistencia, ktorú sa zatiaľ nedarí zlomiť. Treba podotknúť, že BTC je aj naďalej iba v korekčnej štruktúre. Bullish trend by začal iba za predpokladu, že Bitcoin tvrdo prerazí 10 600 USD. Iba v tomto prípade môžeme tvrdiť, že sa začal nový bullish trend.

Halving môže výrazne napomôcť k väčšiemu cenovému rastu. Avšak málokedy v minulosti cena BTC rástla hneď po takejto dôležitej fundamentálnej udalosti. Obvykle až po 3 mesiacoch sa začal nový bull run. Nie je teda vylúčený break out silnej rezistencie. Budeme si však musieť s veľkou pravdepodobnosťou na tento cenový pohyb ešte niekoľko týždňov počkať.

K aktuálnej situácii na trhu sme pre vás pripravili špeciálny video update:

Pokiaľ by Bitcoin pokračoval v šialenom raste, tak altcoiny môžu výrazne stratiť na hodnote. Nebál by som sa povedať, že väčšina highcap mincí, ako napríklad LTC či ETH môžu stratiť aj 50 % svojej hodnoty. Takýto pokles sme tu mali počas minuloročného leta. Aby sa chytili spoločne s BTC, musel by prísť na trh nový kapitál.

Ako bude vyzerať tento týždeň s Bitcoinom?

Počas tohto týždňa môžeme očakávať podľa môjho názoru ďalší, minimálne menší dump späť k 9 000 USD. Nemyslím si, že BTC je pripravený na ďalší rast. Naopak, volume klesá, vytvorila sa divergencia a na 10 000 USD je veľmi silná rezistencia. Takmer čistý signál na sell.

Čo sa udialo minulý týždeň?

Na trading11.com sme pre vás opäť pripravili niekoľko kvalitných analýz na desiatky altcoinov. Počas rastu BTC sa dalo obchodovať len minimum altcoinov. Zatiaľ čakáme na lepšie nákupné hodnoty cez limit order.

Kryptomagazin.sk nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácií, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ sa zaujímaš o trading, určite odporúčame navštíviť sekciu našich členstiev na webe trading11.com. Okrem niekoľkých členstiev je možnosť výberu z viacerých kurzov alebo dokonca spoločné členstvá, ktoré sme vytvorili v spolupráci s tradermi z CZ/SK scény. Rovnako tak odporúčame Vysokú školu tradingu, ktorá z teba urobí za jeden mesiac poriadneho tradera.

Čítajte ďalej

Ako 50 rokov okrádať celý svet? – Príbeh o tom, prečo sme stále chudobní

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Damiann

Včera ak sa btc udrží nad 9.4 tak prerazime 10 k dnes čistý signál na sell Skvelé, Tak mate v tom hokej ako som už písal Čuraj je niekto kto sa fakt vyzná vždy relevantné ostatok…za jeden deň sa btc pohne 100-200 usd az iný scenár tak sa dohodnite píšete to ako postup jedného článku popritom, každý má iný názor a zdá sa mi ako keby odlišnú analýzu, to si potom môžme hodiť kockami alebo ísť do kasína. A dalsia vec pred určitým časom keď Btc koreloval so svetovými trhmi išiel dole prepad,, od vás prišiel článok že btc nie… Čítať ďalej