Párty skončila? Cena XRP stagnuje napriek Flare Networks airdropu

1

Token XRP v novembri spôsobil obrovský HYYPE, keď jeho cena v priebehu niekoľkých dní stúpla o o takmer 300%. Sledovali sme, ako sa z 26 centov za token v priebehu desiatich dní stalo 85 centov. Odvtedy však cena klesá a nezdá sa, že by to malo v dohľadnej dobe skončiť.

Silný fundament skončil a obchodníci po SPARK snapshote od Flare Networks predávajú XRP

Tento obrovský HYPE na trhu z veľkej časti spôsobila spoločnosť Flare Networks so svojím airdropom tokenu SPARK. Každý, kto mal o jednej hodine v noci 12.12.2020 nejaké XRP v privátnej peňaženke alebo na burze, ktorá podporuje airdrop, dostane ekvivalentné množstvo SPARK tokenov a ešte zopár ďalších navyše. Každý, okrem firmy Ripple Labs.

Flare Networks týmto spôsobom rozdistribuuje až 45 miliárd SPARK mincí. Bohužiaľ, ak si myslíte, že tak vyrieši obrovský problém s XRP, a teda fakt, že Ripple Labs vlastní ďalších 50 miliárd, ktoré postupne predáva, tak si to myslíte zle.

Flare Networks sa totiž inšpirovala od Ripplu a vo svojich peňaženkách drží ďalších 55 miliárd SPARK. Má teda väčšinový podiel.

Chcete vedieť, ako získať SPARK airdrop? Prečítajte si tento článok.

Cena XRP rýchlo klesá, myslíte, že sa to otočí?

XRP-USD
XRP/USD

Väčšina obchodníkov držala XRP práve kvôli tomuto airdropu a v posledných troch dňoch teraz XRP panicky predávajú. Cena tokenu iba za posledné tri dniklesla o viac než 15% a dokonca podliezla hladinu 50 centov.

Zdá sa, že párty skončila. V dohľadnej dobe nevidíme žiadny zaujímavý fundament, ktorý by mohol opäť pumpnúť cenu XRP. Nakoniec, tie sa vždy objavujú zčista jasna a cena na ne vždy reaguje šialeným vertikálnym rastom z ktorého je jasné, že ide o manipuláciu.

Ripple teraz predáva coiny a vyťahuje peniaze, aby mohla financovať vývoj nových technológií a hľadať ďalších partnerov v bankovej sfére. Bohužiaľ, tak ako vždy, XRP z toho nebude mať absolútne nič.

Alebo nie? Ako to vidíte vy?

Myslíte si,, že XRP čoskoro predvedie ďalšiu pumpu a prekoná hladinu 1$?

View Results

Loading ... Loading ...

Čo teda nakupovať, ak nie XRP? Mrknite na dnešnú VIP analýzu. Vydávame také 4x do týždňa! Pridajte sa k naším VIP členom a využite vianočné zľavy 33-65%.

Analýza BTC, LTC, ETH, IOTA, SC – prekonáme poslednú rezistenciu?

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Nika

Samuel by mal prestať písať o XRP… Tá jeho zaujatosť úplne odoberá kredibilitu článkom… Navyše v každom článku o XRP klame, aj v tomto opäť raz… Nevedomosť neospravedlňuje