Pridá sa Apple do sveta kryptomien?
Pridá sa Apple do sveta kryptomien? Zdroj: Shutterstock, 24-K Production

Binance

Pridá sa konečne technologický gigant Apple do sveta kryptomien? Ak áno, trh by mohol na túto správu reagovať veľmi pozitívne. Množstvo otázok sa vynára pred víkendovou konferenciou Bitcoin 2022 v Miami.

Apple a Bitcoin?

Je spoločnosť Apple konečne pripravená na prijatie BTC? To je otázka, ktorá v poslednom období vzbudzuje veľké vášne. Všetko naštartoval generálny riaditeľ spoločnosti Strike Jack Mallers, ktorý na svojom Twitteri zverejňuje veľké množstvo indícií. Vraj sa táto dôležitá správa má objasniť na víkendovej konferencii Bitcoin 2022 v Miami.

V skutočnosti ide o to, či spoločnosť Strike, ktorá sa zaoberá Bitcoinom, oznámi partnerstvo s Apple. Poďme sa teda pozrieť na záhadné tweety Jacka Mallersa.

Prvý tweet bol v podstate iba oznamovacou správou o blížiacej sa konferencii v Miami.

„S Bitcoinom ako peňažnou sieťou bude finančný systém lacnejší, rýchlejší, inovatívnejší a inkluzívnejší.“

Čo to však má spoločné s Apple? Na tomto príspevku jasne vidieť, ako má Jack Mallers na hlave čiapku s logom tohto giganta. A tu sa zrodili prvé dohady.

Mohlo by ťa zaujímať: „Bitcoin je na prahu veľkej býčej vlny z roku 2011“ – tvrdí populárny analytik PlanB

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

A tých príspevkov na Twitteri naozaj nebolo málo a v podstate v každom sa nachádza určitá spojitosť s gigantom Apple. Ak by spoločnosť Strike oznámila začiatok spolupráce s technologickým gigantom, trh by mohol explodovať podobne ako v minulosti, keď Musk hypoval Dogecoin či Bitcoin.

Posledným zo série tweetov bol odkaz na prejav Steva Jobsa, v ktorom reagoval na populárnu reklamu „Got Milk“.

„Mliečny priemysel sa vás dvadsať rokov snažil presvedčiť, že mlieko je pre vás dobré. Je to lož, ale aj tak sa o to pokúšali. A predaj išiel smerom nadol. A potom skúsili ,Got Milkʻ a predaj ide smerom nahor. Got Milk dokonca ani nehovorí o výrobku – v skutočnosti sa zameriava na absenciu výrobku.“

Bude teda zaujímavé sledovať víkendovú konferenciu a hlavne správy a novinky, ktoré táto významná udalosť prinesie. Možno sa Apple naozaj odhodlá a vstúpi do sveta kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre