Ovplyvní terajší prepad následný rast kryptomien?

BITmarkets BITmarkets

Spoluzakladateľ kryptomeny Ethereum Joseph Lubin v rozhovore pre Bloomberg 14. augusta uviedol, že nedávny kolaps cien kryptomien nevidí ako prekážku pre ďalší rast.

Posledný masívny rast kryptomien bola bublina

Už v predošlej správe Lubin uviedol, že posledné ATH (celkové dosiahnuté maximum), ktoré sme mohli vidieť koncom minulého roku, bolo iba bublinou. Rovnako ako tých šesť predchádzajúcich, kedy každá ďalšia bola menej uveriteľná a plná emócií.

Upozornil na to, že po preskúmaní tieto vrcholy vyzerajú na grafe ako pupienky. Lubin povedal, že každá bublina, ako aj tá súčasná, priniesla enormný nárast aktivity.

Sme stále v plienkach

„Staviame základnú infraštruktúru a vidíme zlepšenia, pričom potenciál je stále väčší. Verím, že existuje silná korelácia medzi rastom cien a rastom infraštruktúry pre celý ekosystém. Vývojárska komunita je pravdepodobne 2-krát väčšia než pred desiatimi mesiacmi.”

Volatilita nemusí vypovedať o reálnej veľkosti ekosystému

Lubin napríklad volatilitu prisudzuje špekulatívnym investorom. Hovorí, že to nie je nutne indikátor základného zlepšenia infraštruktúry.

Ethereum na tohtoročných minimách

Včera Ethereum kleslo na deväťmesačné minimum (menej než 260 USD). Pod hranicou 300 dolárov sme ho mohli naposledy vidieť v novembri 2017. V súčasnej dobe sa cena ETH pohybuje okolo 280 dolárov.

Záver

Zatiaľ teda nie je nad čím zúfať. Krypto naozaj nezomrie, ako to tvrdia rôzne médiá či jednotlivci počas každého prepadu. Myslite na to, že keď bude ďalšie ATH, bude už na nákupy neskoro.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

Zdroje:
cointelegraph.com
bloobmerg.com

 

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.