[OFICIÁLNE] Kryptomagazin hľadá nových redaktorov! – Ponúkame príjemnú, dobre platenú prácu popri škole/zamestnaní

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Kryptomagazin (a naše ďalšie weby) sa aj počas krypto-zimy príjemne rozrastá a došli sme do bodu, kedy potrebujeme posilniť rady našich redaktorov. Hľadáme ľudí, ktorých baví písať a vyznajú sa vo svete kryptomien.

Ste zdatní v češtine / slovenčine a trúfate si písať kvalitné články? Chcete rozširovať svoje myšlienky po svete? Rozhodne nám napíšte. Hľadáme šikovných ľudí, ktorých baví písať články.

Čo od vás očakávame?

Pripravte sa, že aspoň zo začiatku strávite veľa času spracovávaním nových informácií. My v Kryptomagazine dbáme na kvalitu informácií a textov. V súčasnosti na našich redaktorov nemáme žiadne požiadavky. Písať budete iba vtedy, keď si nájdete čas a budete mať chuť.

Očakávame však, že vyprodukujete kvalitné, dobre štruktúrované články, ktoré sa príjemne čítajú.

Čo ponúkame?

Prácu z domova, v tíme šikovných ľudí. Dostanete možnosť písať o tom, čo vás baví a vytvárať zaujímavé články pre zďaleka najväčšiu česko-slovenskú stránku o kryptomenách. Naše články čítajú desaťtisíce ľudí po celom svete. Vaše slovo bude počuť ďaleko.

Písať môžete z domova, z práce alebo zo školy a vytvoriť si tak slušný bočný príjem. Platové ohodnotenie záleží na vašej aktivite a kvalite článkov.

Do budúcnosti je tu, samozrejme, možnosť pracovať pre Kryptomagazin na polovičný/plný úväzok a rozbehnúť si tak kariéru v žurnalistike.

Pridajte sa do nášho tímu redaktorov!

Určte nám napíšte. Radi dáme šancu každému z vás. Spolupracovať budete s vašimi skúsenejšími kolegami, takže sa nemáte čoho báť.

V prípade záujmu nám píšte e-maily

Použite tento kontaktný formulár

[wpforms id=”21041″]