28. júla spoločnosť Ethereum Classic Labs uverejnila blogový príspevok, v ktorom poskytla podrobnosti o novom programe Ethereum Classic Labs. V blogu sa spomína hlavne vytvorenie nového programu na financovanie a vzdelávanie firiem a komunít v oblasti blockchainu. Vzdelávanie sa má týkať predovšetkým vytvárania produktov a služieb na blockchaine Etherea Classic.

Ethereum Classic Labs Accelerate

Ethereum Classic Labs Accelerate sa zameriava na financovanie a vzdelávanie blockchainových spoločností a komunít, ktoré budujú produkty a služby na Ethereum Classic. Prvé vzdelávanie sa začalo v prvom štvrťroku 2019 a zúčastnilo sa ho 11 spoločností. Cieľom bolo naučiť firmy pracovať na blockchaine. Kedy prebehne ďalšie vzdelávanie spoločnosti a komunít  bude oznámené v treťom štvrťroku 2019. Ethereum Classic Labs poznamenala, že program Accelerate sa každý rok uskutoční 2-krát, pričom vždy pôjde o iné zameranie a tému.

11 spoločností sa zúčastnilo seminárov

ETC Labs Accelerate Cohort I vznikol začiatkom roka 2019 s 11 blockchainovými spoločnosťami a zahŕňal kombináciu financovania a rozvoja aplikácií. ETC Labs Accelerate poskytlo štruktúrované učebné osnovy, ktoré zahŕňali workshopy zamerané na zasielanie správ, prípravu investorov, základný prístup pre vývojárov, plánovanie na trhu a štruktúrovanie podnikania pre rast. Na Cohorte I sa zúčastnili významní hostia z prominentných právnych subjektov, spolupracovníkov, podnikateľov, investorov a návrhárov produktov, aby poskytli zdroje potrebné na štruktúrovanie, budovanie a rast úspešných blockchainových spoločností.

BUTTON Peňaženka

BUTTON Peňaženka získala finančné prostriedky a prepojenie na vybudovanie krypto-peňaženky, ktorá má teraz viac ako 80 000 globálnych používateľov z viac ako 118 krajín. BUTTON Peňaženka je softvérové ​​riešenie založené na messengeroch na obchodovanie a nákup digitálnych aktív. Aplikácia BUTTON na strane klienta založená na existujúcej infraštruktúre je postavená na telegramovom komunikátore s princípmi decentralizácie. 

EtherNode

Cieľom EtherNode bolo uľahčiť vývojárom pripojiť sa na sieť blockchainu. Vďaka hardvéru EnKeep a otvorenému operačnému systému ENOS umožňuje používateľom rýchlo, ľahko a bezpečne nastaviť a spravovať uzol Ethereum Classic. Ako súčasť programu Accelerate  Ethereum Labs získal EtherNode počiatočné financovanie, vývojové zdroje a poradenstvo. Cieľom tohto projektu má byť hlavne nasmerovanie spoločností k blockchainu Etherea Classic, kde by mohli budovať svoje projekty.

Cryzen

Cryzen je algoritmická obchodná platforma pre kryptomeny, ktorá umožňuje používateľom vyvíjať, spätne testovať, vizualizovať a implementovať obchodné stratégie na kryptomenovom trhu. Cryzen má aktuálne 10 zákazníkov, ktorý využívajú túto technológiu.

Monetizr

Monetizr je trh, ktorý umožňuje vývojárom hier speňažovať ich produkty vytváraním obohacujúcich zážitkov pre hráčov s digitálnymi a fyzickými odmenami priamo v hre. Tím sa od prvého stretnutia v decembri roku 2018 viac ako strojnásobil. To nestačilo, a tak nedávno dokončili partnerstvo so spoločnosťou Angry Birds 4. Tím Monetizr dostal finančné prostriedky a podporu na ďalšie rozvíjanie.

Cohorta II

Ethereum Classic Labs Accelerate v súčasnosti hľadá ďalšie startupy, ktoré budú súčasťou Cohorty II. Cohorta II sa začne v Q3 roku 2019. Každý program Accelerate bude trvať celkom tri mesiace so zameraním na štruktúrované učebné osnovy, ktoré budú tieto startupy usmerňovať na vstup do sveta blockchainu. Zameranie bude hlavne na vývoj produktov, právne predpisy, reguláciu, umiestňovanie, stratégiu uvádzania na trh, rozvoj komunity, predajnú stratégiu, investorské ihriská a obchodné modelovanie.

Po skončení programu sú všetky spoločnosti vítané, aby mohli pokračovať ako absolventi ďalšie 2 roky so vzdelávaním. Startupy z poslednej Cohorty odišli so skvelými skúsenosťami, ktoré sa neustále zlepšujú. Napríklad generálny riaditeľ Monetizr, Andris Merkulovs povedal:

„Dostal som viac informácií a vzdelania pre investorov, ako mi ponúkla iná globálna spoločnosť, ktorá existuje už viac ako desať rokov.“

Program sa tiež považuje za „štruktúrovaný a organizovaný“, uviedol Kirill Kanshin, CTO na projekt Button Wallet. Očakáva sa, že koneční účastníci skupiny Cohorty II budú pozvaní na ďalšiu časť Cohorty Ethereum Classic Labs Accelerate. Termín bude oznámený v Q3 roka 2019.

Čo čítať ďalej?

Trump opäť ostro osočuje FED – toto nemôže dopadnúť dobre!

Zdroj:
medium.com

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance