Nová konferencia na obzore? „Magical Crypto Friends“ chcú lepší Consensus.
Nová konferencia na obzore? „Magical Crypto Friends“ chcú lepší Consensus. Zdroj: shutterstock.com/BangkokClickStudio

Sklamanie z tohtoročného ročníka konferencie Consensus sa najskôr nevyhlo ani známym osobnostiam v kryptosvete. A tak sa ich pár rozhodlo, že budúci rok usporiadajú vlastnú konferenciu. 

Preložené z originálu, ktorý napísala pre českú verziu kryptomagazínu Denisa.

Sklamanie z Consensu

Predpovede sa totiž nenaplnili ani zďaleka, naopak trhy sa vydali opačným smerom a tak bolo mnoho ľudí sklamaných, pretože očakávania boli naozaj veľké.

O tom sme taktiež písali v našom minulom článku: Bola konferencia Consensus prepadák? 

„Magical Crypto Friends“

To by ale nebola kryptokomunita, aby hneď nezareagovala. Osobnosti známe na sociálnych sieťach ako „Magical Crypto Friends“ sa dohodli, že budúci rok usporiadajú vlastnú konferenciu. Tá bude „technickejšie zameraná“. Ide o štyri osobnosti, na Twitteri vystupujúce pod menami @satoshilite, @fluffypony, @WhalePanda, a @excellion.

Pokiaľ sa pohybujete v kryptosvete aspoň chvíľu, určite poznáte minimálne prvé z nich, zakladateľa Litecoinu, Charlieho Lee, ďalšie tri sú potom Riccardo Spagni z Monera, známa osobnosť vystupujúca pod nickom Whale Panda, a analytik Samson Mow z projektu Blockstream.

Magical Crypto Conference

Podľa ich vyjadrení na Twitteri by táto konferencia mala byť zameraná viac na technické otázky okolo kryptomien a Bitcoinu. Mala by sa konať budúci rok v New Yorku behom Týždňa blockchainu pod názvom „Magical Crypto Conference“.

Záver

Dúfajme, že nad konferenciami nie je treba ešte lámať palicu. Snáď sa organizátori Consensus konferencie poučia z tohtoročného nezdaru. A záverom jednu otázku. Mali by ste záujem o podobne ladenú konferenciu, zameranú na kryptomeny a na normálnych ľudí u nás?

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance