NFT prichádzajú na Binance! Odteraz môžete obchodovať zberateľské tokeny

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Trh s NFT sa v roku 2021 do neskutočného HYPU, ktorý vyvrcholil predajom obrazu od digitálneho umelca Beeple za 69,3 miliónov dolárov. Obraz “The first 5000 days” sa tak zaradil medzi najdrahšie kúsky umenia na svete. Existuje pritom “iba” v digitálnej forme (podobne, ako Bitcoin).

Vysvetlenie čo sú to NFT nájdete v tomto článku.

Ako kúpiť NFT? Použite burzu Binance!

Ak vás zaujíma, kde je možné kúpiť nejaké NFT, tak my určite odporúčame burzu Binance. Nová NFT sekcia prichádza aj so zaujímavými výhrami pre traderov. Obchodujte NFT tokeny, zbierajte ich logá a vyhrajte podiel z 5 000 $ prize poolu a jedinečný NFT.

Od 25.3.2021 00:00 (UTC) do 5. 4. 2021 00:00 (UTC) obchodujte NFT tokeny na a za každý obchod v hodnote aspoň 100 USDT získate náhodnú kartičku. Nazbierajte všetky kartičky a vyhrajete 2 500 USDT a 10 jedinečných NTF (rozdelené medzi 10 výhercov) alebo podiel 2 500 USDT prize poolu!

Viac informácií o súťaži nájdete tu.

AK ešte nemáte účet na Binance, vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Na Binance môžete obchodovať stovky populárnych kryptomien. Taktiež je tam možnosť DeFi stakovania, či lendingu, za čo získavate zaujímavé úroky. Vaše portfólio sa tak pekne zhodnocuje aj bez obchodovania. Návod nájdete v tomto článku:

NÁVOD: Takto môžete získať úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre