Netflix je ďalšia TOP100 korporácia, ktorá nakúpi Bitcoin! Tvrdí Tim Draper

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Legendárny investor, HODLer, dlhodobý popularizátor kryptomien a jeden z najbohatších ľudí v krypto svete, Tim Draper, predstavil svoj tip na ďalšiu veľkú firmu, ktorá nakúpi Bitcoin. Zvážil množstvo kandidátov a myslí si, že: “na rade je Netflix a Amazon sa s tým bude musieť vyrovnať.”

Netflix bude nakupovať kryptomeny? Má na to všetky predpoklady!

Tim to povedal 28. februára v najnovšom dieli Unstoppable podcastu.

“Vieš, kto by to mohol byť? Netflix. Myslím si, že Reed Hastings je veľmi inovatívny človek a má veľa kreatívneho myslenia. V Netflixe má stále najväčšie slovo, a tak predpokladám, že práve táto firma je na rade.”

Ak by Netflix naozaj uskutočnil nákup kryptomien, trhu by to pridalo ďalšiu veľkú dávku pozitívneho sentimentu. Keď Tesla pred mesiacom ohlásila svoju 1,5-miliardovú investíciu do Bitcoinu, trh okamžite vystrelil na nové historické maximum.

Môže vás zaujímať: Neuveríte, koľko Bitcoinov má v správe burza Coinbase – viac, než si myslíte

Záujem inštitucionálnych investorov o Bitcoin stúpol v čase korekcie

Svoju predikciu predstavil v čase, keď sa Bitcoin obchodoval na dne po 7-dňovej korekcii. Záujem inštitucionálnych investorov o kryptomeny v tom čase raketovo stúpol. Z Coinbase do custody peňaženiek inštitúcií odišlo viac než 38 000 BTC v celkovej hodnote 1,3 miliardy.

Odliv Bitcoinov z burzy Coinbase Pro na cene 48 000 USD
Odliv Bitcoinov z burzy Coinbase Pro na cene 48 000 USD

Bitcoin má úspech aj na novom kanadskom ETF. Za prvý týždeň fungovania investori nakúpili 10 000 BTC. Stále čakáme na čísla od spoločnosť Grayscale Trust, ktorá momentálne svojím zákazníkom spravuje takmer 700 000 BTC. Ďalšie nákupy ohlásila aj spoločnosť Microstrategy. Počas korekcie do Bitcoinu investovala 15 miliónov dolárov. V ich portfóliu je teraz takmer 91 000 BTC.

Viac pozitívnych správ o Bitcoine nájdete v tomto článku. V poslednej dobe sa toho deje naozaj veľmi veľa a občas je náročné všetko sledovať. Dajte nám like na facebooku a ostaňte informovaní o najnovšom dianí!

Bitcoin dosiahol $50 000, Microstrategy nakupuje, Goldman Sachs otvára trading desk…

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre