Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Microstrategy, CitiGroup a Goldman Sachs predstavujú jedny z mnohých faktorov, ktoré spôsobujú rast ceny Bitcoinu, po korekcii z minulého týždňa.

Bitcoin dnes ďalej stúpa. Za posledné dva dni sa odrazil z dna 43 100 dolárov a krátko po polnoci na chvíľu prekonal hladinu 50 000 dolárov. Neskôr CEO spoločnosti Microstrategy Michael Saylor oznámil, že firma kúpila BTC za ďalších 15 miliónov dolárov.

V portfóliu tak má neskutočných 90 859 BTC. Na nákupy si požičala peniaze od veriteľov. Celkovo za posledné mesiace predala dlhopisy za 1,7 miliardy dolárov.

Po učebnicovom prerazení rezistetnej trendline formácie falling vedge (viď graf) tak trh pokračuje v raste.

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

Môže vás zaujímať: Bitcoin má za sebou najhorší týždeň a najlepší mesiac histórie! Ako bude pokračovať?

Goldman Sachs svojim zákazníkom sprostredkováva nákup kryptomien

Pozitívny sentiment do trhu priliala aj americká Banka Goldman Sachs. Tá reaguje na zvýšený záujem o Bitcoin a rozhodla sa znovu spustiť svoj trading desk. Do OTC trhu tak prichádza nový hráč. Služby Goldman Sachs sú namierené hlavne na inštitucionálnych investorov, ktorí dokážu investovať veľké čiastky.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Dúfajme, že Goldmani sa už poučili. Minule totiž krypto trading desk spustili v decembri 2017. Peter Brandt poznamenal, že vtedy to nedopadlo práve najlepšie. Tak dúfajme, že sa história nebude opakovať.

CitiGroup – Bitcoin je na bode zlomu, môže sa stať preferovanou menou vo svete

A nakoniec tu ešte máme 108-stranovú štúdiu od CitiGroup. Spoločnosť v nej argumentuje, prečo by sa z Bitcoinu mohla stať dominantná svetová mena. Citi poznamenáva, že:

  • Evolúcia Bitcoinu za posledných sedem rokov nemá v histórii obdobu
  • Digitálne meny centrálnych bánk budú veľkou inováciou
  • Ak kryptomeny od centrálnych bánk naberú momentum, mohlo by to firmy popohnať, aby začali používať Bitcoin

Portál Coindesk detailnejšie rozobral štúdiu od CitiGroup vo svojom podcaste.

Chcete využiť príležitosť a nakúpiť počas tejto korekcie nejaké kryptomeny, Odporúčame využiť služby burzy Binance, ktorá ponúka široký výber coinov. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Ale ešte pred nákupom si treba uvedomiť, že ak to nebudete mať v hlave správne poskladané, z obrovského potenciálu Bitcoinu nebudete mať nič. Odporúčame prečítať si tento článok. Je to niečo na zamyslenie, pomôže vám využiť kryptomeny naplno a nepadnúť do typických pascí, v ktorých skončí drvivá väčšina ľudí:

Toto je jediný spôsob, ako môže bežný človek zarobiť na kryptomenách

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre