ako používať burzu Waves DEX
ako používať burzu Waves DEX, zdroj: shutterstock.com/Autor: STEVLTH

Ak chcete používať burzu Dex, musíte si najskôr založiť Waves peňaženku. Do tejto peňaženky potom môžete bezpečne ukladať Waves, alebo ju nabiť pre obchodovanie Bitcoinom, Litecoinom, ETH a pod. Jednoduchý návod na používanie peňaženky Waves nájdete tu.

Pokiaľ máte založenú Waves peňaženku podľa nášho návodu, môžete začať používať Waves DEX, ktorý je jej súčasťou.

Obrovské plus pre zmenáreň Waves DEX

Oproti iným zmenárňam nečakáte na schválenie, všetko funguje ihneď, bez limitov a netreba sa nijako registrovať občianskym preukazom, a pod. Je anonymná a decentralizovaná! Obchodujete zoí svojej privátnej peňaženky.

Ako vyzerá Waves DEX

Po prekliknutí z Walletu na Dex (lišta vľavo, modrá ikona), uvidíte zmenáreň. My sme vyskúšali pár WAVES/BTC. Môžete pomocou tlačidla sell predať Waves a dostať BTC, alebo nakúpiť Waves za BTC. Všetko je jednoduché a užívateľsky prívetivé.

waves-dex-wallet-nakup

Waves DEX ponúka nadštandardné možnosti

Na tejto burze môžete používať rôzne indikátory. Nastavili sme si napríklad Bollinger Bands, ktoré poznáme z obchodovania na Forexe. Môžete si nastaviť svoje obľúbené „fibo”. Nástrojov a indikátorov je naozaj veľa.

WAVES-DEX-POUZIVANI-GRAFY

 

Vyskúšajte Waves DEX sami

Nájdete tu mnoho nastavení, grafov, rôznych indikátorov, ukazovateľov, zobrazení atď. Preklikajte si všetko a uvidíte, ako sa Waves DEX podaril. S týmto sa už dá aj obchodovať!

Ak ste nováčik a neviete s čím obchodovať, tak nás sledujte na facebooku, aby vám neunikli najnovšie informácie zo sveta kryptomien.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance